BİZ KİMİZ?

Türkiye'nin en dinamik ekibiyle tanışın!

Dinamik Özel Ders tecrübeli, alanında yetkin, seçkin üniversitelerin öğrencilerinden oluşan ekibiyle her alanda, her yaştan, her seviyeden öğrenciye üniversiteliden özel ders hizmeti sunmaktadır.

 

Hedefimiz herkes için ulaşılabilir ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktır. ‘Özel ders bir lüks değil, ihtiyaçtır.’ İlkesiyle Türkiye’nin en dinamik ve en başarılı eğitim ekibini bir araya getirerek bu süreçte öğrenci ve velilere destek olmayı amaçlıyoruz.Ekibimizdeki tüm üniversiteli eğitmenler iyi derecelerle YGS ve LYS sınavlarında başarı elde etmiş ve bu başarının sırrını en iyi biçimde diğer öğrencilere aktarmak için motive olmuş öğrencilerdir.

.

Değişen sınav sistemlerine en kısa sürede adapte olup öğrencilerini sınavalarda başarıya en kısa yoldan ulaştırmayı amaçlamaktadırlar.Eğitmenlerimiz yalnız özel ders vermekle kalmayıp, öğrencilerine güzel bir rol model olmayı, onları başarıya götürecek ayak izlerini önlerine sunmayı, yakın geçmişteki  sınav tecrübelerini ve taze bilgilerini ile öğrencilerine süreci sevdirmeyi amaç edinmişlerdir.Bir gencin hayaller kurup onun uğrunda çalışmasından daha güzel bir şey yoktur.

.

Biz bu süreçte tüm veli ve öğrencilerimizin yanındayız. Bir üniversiteliden özel ders almanın tüm avantajlarından faydalanmanızı sağlarız. Tüm ekibimizi buradan görüntüleyebilirsiniz.

0
FARKLI ALANDA DERS
0
DİNAMİK EĞİTMEN
0
MUTLU ÖĞRENCİ

REFERANSLARIMIZ

 • 5. sınıftaki kızımız için ingilizce ve matematik derslerinde destek alıyoruz, kendisi çok sıcak kanlı ve güler yüzlü biridir çocuğunuz asla kendini yabancı birinin yanında hissetmiyor, utanıp sıkılmıyor.Konuları bir çocuğun anlayabileceği en iyi şekilde anlatıyor, öğrencinin eksiklerini hızlı bir şekilde tespit edip gerekirse yardımcı kitaplar da alarak tam anlamıyla kişiye özel eğitim veriyor. Kızımızın ders notları çok iyi ve daha önemlisi artık bu derslere severek çalışıyor. Özel ders konusunda çocuğunuzu gönül rahatlığıyla kendisine emanet edebilirsiniz.

  Songül K. Veli
 • Kardeşim için aldığımız özel derslerden çok memnun kaldık. Sınav notları yükseldi. Kardeşim kolay iletişim kuramayan bir çocuk olmasına rağmen çok iyi anlaştılar. İletişim ve anlatım yeteneği çok iyi.

  İrem B. Veli
 • 5. sınıfa giden oğlum için İngilizce dersi için destek alıyoruz. Öncelikle kendileri güler yüzüyle, efendiliğiyle kendini çocuğuma ve bizlere çok sevdirdi. Oğlumun da İngilizce bilgisi birkaç hafta içinde farkedilebilir derecede arttı. Oğlum şimdi İngilizceyi daha çok seviyor ve dersinde daha başarılı. Özel ders aldırmak isteyen ailelere tavsiye ederiz.

  Yeliz K. Veli
 • Kızımız için aldığımız kimya soru çözümlerinden çok memnun kaldık. Hocamız öğrenci seviyesine inerek soruları püf noktalarıyla vermeyi çok iyi başarıyor. Özel ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Kendisi çok kibar, güler yüzlü, tecrübeli ve sabırlı bir eğitmen.

  Ayşegül A. Veli
 • Oğluma yaklaşık 9 ay özel ders verdi. Çok başarılı, disiplinli ve efendi biri. Bilgi birikimi ve oğlumla iletişimi süperdi. Ailemize yabancı biri olarak girdi. Ama ailemizin bir ferdi olarak kaldı. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarıların daim olsun.

  Nihal S. Veli
 • Birçok hoca ile özel ders çalışması yaptım fakat böyle bir hoca ilk defa görüyorum ders çalıştırırken hem akıcı hemde eğlendirici bir şekilde çalıştırması istek ve azimi birleştirici gücü ortaya çıkartıyor diğer hocalarla kıyaslama yapmış gibi olacak ama bu hocanın farkı aslında anlatılmaz yaşanır. Sizlerde hak vericeksiniz bana.

  Savaş K. Öğrenci
 • Saygılı, düzenli, hoşgörülü bir kişi. Matematik özel dersi alıyorum çok iyi bir şekilde anlatıyor her şey dört dörtlük. Herkese tavsiye ederim.

  Tuncay Ç. Öğrenci
 • Üniversite sınavı için matematikten özel ders aldım. Keşke daha önce ders alsaymışım dedirten bir hoca, hem abi hem kardeş ayarında saygılı düzgün bir insan herkese tavsiye ederim.

  Yunus Emre O. Öğrenci
 • Başlarda özel ders almakta çok tereddütlüydüm fakat hocamla tanışınca bütün tedirginliklerim ortadan kalktı. Kendisi sadece ders vermekle kalmıyor bir nevi sizin abiniz, kardeşiniz oluyor. Şahsen ben İTÜ'ye yerleştirdiği için bile ona bu konuda çok güvenirim ve herkes için kefil olurum. Eğer kendinizi derslerde veya hazırlandığınız sınavlarda eksik hissediyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  Seyid Ali K. Öğrenci
 • Şuana kadar gördüğüm en sabırlı ve en iyi anlatan hocadır. Derslerim yabancı dil olsa da hiç bir sıkıntı olmadan anlattı ve Hiç bir şey anlayamadığım fizikten aldığım özel ders sayesinde çok kısa bir zamanda sınıfta ilk 5 e girmemi sağladı. . Kesinlikle tavsiye ederim

  Başak Ş. Öğrenci
 • I would like to thank you for your wonderful teaching methods. Your techniques were effective and your support is very much appreciated. I also want to notice that with only 7 lessons reaching this result 90. I think is enough to describe that you have enough knowledge to gave with your successful method I hope we can continue our journey together.

  Şeyma B. Öğrenci

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın