11. sınıf kursu bakırköy

LİSE 11. SINIF KURSU

TÜM DERSLER OKULA TAKVİYE YKS TYT AYT YAZILI HAZIRLIK

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

Birebir ilgi ile Lise 11. sınıf kursu kayıtları başladı. Bakırköy 11. sınıf kursu kapsamında okula takviye ve yazılılara hazırlık, YKS sınavı maratonuna hazırlanırken YKS sınav konularının temelini atma ve sınav disiplini kazandırma gibi çok yönlü bir 11. Sınıf Kurs programı sunmaktayız.

LİSE 11. SINIF KURSU PROGRAM İÇERİĞİ

5 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLAR

TÜM 11. SINIF SAYISAL VE EŞİT AĞIRLIK DERSLERİNDEN KONU ANLATIMI

HAFTALIK ETÜTLER VE SORU ÇÖZÜM SEANSLARI

BİREBİR ÖĞRENCİYE ÖZEL ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

ÖDEVLENDİRME VE VELİ ERİŞİMLİ ÖDEV TAKİP SİSTEMİ

11. SINIF KURSU PROGRAM DETAYLARI

11. SINIF öğrencilerine yönelik kurs programımızda öğrenciler tüm okul derslerini kapsayan MATEMATİK, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ, EDEBİYAT, COĞRAFYA, TARİH derslerinden HAFTADA 10 SAAT sene boyunca TOPLAMDA 400 SAAT etüt ve konu anlatımı almaktadırlar.

Okuldaki yazılı sınavlara özel 11. sınıf yazılı yazılı konularına yönelik konu anlatım tekrarları, konu tarama testleri ve örnek yazılılar ile okula takviye seansları kurumumuzca öğrenciye özel olarak uygulanmaktadır.

Tüm 11. sınıf müfredatına ek olarak 11. Sınıf Kursu bünyesinde tüm öğrencilerimiz TYT ve AYT sınavlarına yönelik konu anlatımları, konu tarama testi ve sene boyu 12 adet olmak üzere 11. SINIF ve TYT kurumsal deneme ve konu izleme sınavlarına katılmaktadırlar.

11. SINIF KURS PROGRAMINA NASIL KAYIT OLURUM?

Bakırköy İncirli’de metro, metrobüs ve otobüs duraklarına 2 dk uzaklıkta bulunan kurumumuzda 11. sınıf kursuna kayıt olmak için iletişim numaralarımızdan, ekranın altında bulunan whatsapp destek hattımızdan veya aşağıdaki talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. 
Kayıt sorumlusu eğitim danışmanımız 11. sınıf kursu hakkında tüm detayları ve görüşme randevunuzu sağlayacaktır.

 KURUM KONUMU

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın