KİMYA ÖZEL DERS

kimya özel ders

kimya özel ders

Kimya, sözel ve sayısal ders konseptinin eşit biçimde kendini gösterdiği bir branştır. İlgili mühendislik dallarında, kimya üzerine çalışan alanlarda ve sağlık bölümlerinde önemli bir katsayıya sahiptir. Kimya dersi MF puan türünü etkilemektedir.

Kimyadan Özel Ders Almak

Kimya özel ders desteği almak isteyen öğrencilerin  gerek sözel, gerek sayısal düzen içeren bir programa hazır olması gerekir. Kimyada kimi konular hafızaya yönelik teknikler gerektirirken, kimi konular iyi bir matematik alt yapısı gerektirir. Kimya özel ders veren eğitmenlerimiz, iki bakış açısına da hakim bu alanda tecrübeli kişilerdir.  Her özel derste olduğu gibi önemli noktaların altını özenle çizerek, kimyasal hesaplamalarda gerekli işlem yeteneğini örnek soru çözümleriyle sağlarlar.

Kimya Dersi Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kimya dersi sözel kısımları üzerine çalışma yaparken, biyoloji dersinde olduğu gibi notlar çıkararak düzenli bir işleyiş izlemekte fayda vardır. Sayısal kısımlarda ise, matematik , geometri gibi branşlarda olduğu gibi istikrarlı çalışma ve soru tiplerini analiz etme önemlidir. Kimya özel ders desteği almak isteyen veli ve öğrencilerimiz, bu alanda tecrübeli eğitmenlerimizi inceleyerek talep oluşturabilirler.

ÖZEL DERS ALStart typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın