Kimya Online Özel Ders TYT AYT – Canlı Online KİMYA DERSİ

 In Eğitim Yazıları

TYT ve AYT KİMYA ONLINE ÖZEL DERS

Maddelerin ana yapılarını, bileşimlerini, dönüşümlerini ve bunlarla ilgili çözümleme, bireşim ve üretim yöntemlerini konu alan kimya biliminin temel itibariyle müfredat içerisinde şekillendirilerek öğrenciye aktarılmasının amaçlandığı online kimya dersinde; TYT ve AYT sınavlarında kimya dersi başarısının ölçülmesinde sayısal verilerin, formüllerin kullanımıyla elde edilen bilgilerin yorumlanması beklenmektedir.

online kimya özel ders

Kimya Online Özel Ders

Fen bilimlerinin üç ana dalından biri olan kimya bilimine ilişkin TYT ve AYT’de başarı elde edebilmek dersin içeriğine ilişkin konu anlatımlarının öğrencinin soyut olarak gördüğü ve anlamakta zorlandığı anlatımlardan farklı olarak yapılmasıyla sağlanabilir. Konular, temeli itibariyle öğrenciye anlatılarak öğrencinin zihninde ders içeriğine ilişkin bir bütünlük oluşturulmalıdır. Soru çözümleriyle pekiştirilecek bilgilerin sayısal verilere dayalı olarak mantıksal çıkarımlarla çözülmesi yolunda öğrenci yeteneğinin geliştirilmesi amaçlanmalıdır.

Kimya Online Dersleri Nasıl İşleniyor?

Kimya Online Özel Ders ile kimya biliminin temellerini ve kurallarının öğrenimini sağlayacak ve sizlere TYT ve AYT Kimya alanında başarı sağlayacak konu anlatımlarının, formül ezberleme mantığından uzakta, etkili öğrenmeyi gerçekleştirecek interaktiflik seviyesinde özel ders formatıyla sunmaktayız.

Eğitmeninizle canlı olarak bağlantı kurabileceğiniz konu anlatımlarına, bilgisayar veya diğer mobil cihazlar üzerinden erişerek TYT ve AYT Kimya derslerini özel eğitim formatıyla online olarak alabilmeniz mümkün. Konu anlatım esnasında TYT ve AYT sınavlarında karşılaşabileceğiniz soruların eğitmeniniz tarafından size açıklanarak çözülmesi sayesinde konulara ilişkin bilgileriniz pekişir. Online olarak sorularınızı da sorabileceğiniz platform üzerinde, görsel ve işitsel olarak sorularınızın cevaplarını izleyebilir; eğitmeninize aklınıza takılanları anında sorabilirsiniz. TYT ve AYT Kimya konularında başarının, etkili konu anlatımları ardından çözülecek sorular ve çözülemeyen soruların eğitmenlere kolay ve hızlı olarak sorulması ve cevaplandırılmasıyla kaçınılmaz olacağına inanıyoruz.

Kimya Online Özel Ders AL.

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

fizik online özel dersONLINE GEOMETRİ ÖZEL DERS
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın