BURADA SAKLANAMAZSIN!

dinamik akademi

İster anlamadığın bir konu olsun, ister canını sıkan detaylar; seni yavaşlatan hiçbir şey bizden kurtulamaz.

 

Çünkü burada kalabalık sınıflar yok! Burada sen ve her ihtiyaç duyduğunda sana destek olan eğitmenlerin var.

 

Burada sıkıcı uzun dersler yok! Tam ihtiyacın olan pratik çözümler var. Burada sıra beklemek, randevu almak yok. Birebir ilgi ve sınırsız destek var.

O YÜZDEN BURADA SAKLANAMAZSIN.
BURADA SORUN VARSA HEMEN ÇÖZÜM VAR.

ÇÜNKÜ HEP YANINDAYIZ!

dinamik akademi

 

Nasıl mı?
Tam da anlayacağın dilde anlatılan keyifli dersler ile, ihtiyacın olan tekrarı yaptıracak ödevler ile, eksiklerini tespit edeceğimiz konu tarama testleri ile, birebir destek alabileceğin etüt saatleri ile, tüm sonuçlarımızın yer aldığı Öğrenci Takip Platformu ile…

ve tabii ki ne zaman istersen danışabileceğin başarılı ve duyarlı eğitmenlerin ile…

HEM DE İSTEDİĞİN ZAMAN,
İSTEDİĞİN KADAR

dinamik akademi

 

Burada mesafeler yok,
Sınırlar yok,
Başarman için gereken tüm imkanlar var. Hem de ne zaman ihtiyaç duyarsan. Sen yeter ki çalış, biz gereken tüm desteği vereceğiz. Biz istediğimizde değil, sen ihtiyaç duyduğunda.

 

Burada tek odağımız SEN ve SENİN GELECEĞİN!

REFERANSLARIMIZ

 • 5. sınıftaki kızımız için ingilizce ve matematik derslerinde destek alıyoruz, kendisi çok sıcak kanlı ve güler yüzlü biridir çocuğunuz asla kendini yabancı birinin yanında hissetmiyor, utanıp sıkılmıyor.Konuları bir çocuğun anlayabileceği en iyi şekilde anlatıyor, öğrencinin eksiklerini hızlı bir şekilde tespit edip gerekirse yardımcı kitaplar da alarak tam anlamıyla kişiye özel eğitim veriyor. Kızımızın ders notları çok iyi ve daha önemlisi artık bu derslere severek çalışıyor. Özel ders konusunda çocuğunuzu gönül rahatlığıyla kendisine emanet edebilirsiniz.

  Songül K. Veli
 • Kardeşim için aldığımız özel derslerden çok memnun kaldık. Sınav notları yükseldi. Kardeşim kolay iletişim kuramayan bir çocuk olmasına rağmen çok iyi anlaştılar. İletişim ve anlatım yeteneği çok iyi.

  İrem B. Veli
 • 5. sınıfa giden oğlum için İngilizce dersi için destek alıyoruz. Öncelikle kendileri güler yüzüyle, efendiliğiyle kendini çocuğuma ve bizlere çok sevdirdi. Oğlumun da İngilizce bilgisi birkaç hafta içinde farkedilebilir derecede arttı. Oğlum şimdi İngilizceyi daha çok seviyor ve dersinde daha başarılı. Özel ders aldırmak isteyen ailelere tavsiye ederiz.

  Yeliz K. Veli
 • Kızımız için aldığımız kimya soru çözümlerinden çok memnun kaldık. Hocamız öğrenci seviyesine inerek soruları püf noktalarıyla vermeyi çok iyi başarıyor. Özel ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Kendisi çok kibar, güler yüzlü, tecrübeli ve sabırlı bir eğitmen.

  Ayşegül A. Veli
 • Oğluma yaklaşık 9 ay özel ders verdi. Çok başarılı, disiplinli ve efendi biri. Bilgi birikimi ve oğlumla iletişimi süperdi. Ailemize yabancı biri olarak girdi. Ama ailemizin bir ferdi olarak kaldı. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarıların daim olsun.

  Nihal S. Veli
 • Birçok hoca ile özel ders çalışması yaptım fakat böyle bir hoca ilk defa görüyorum ders çalıştırırken hem akıcı hemde eğlendirici bir şekilde çalıştırması istek ve azimi birleştirici gücü ortaya çıkartıyor diğer hocalarla kıyaslama yapmış gibi olacak ama bu hocanın farkı aslında anlatılmaz yaşanır. Sizlerde hak vericeksiniz bana.

  Savaş K. Öğrenci
 • Saygılı, düzenli, hoşgörülü bir kişi. Matematik özel dersi alıyorum çok iyi bir şekilde anlatıyor her şey dört dörtlük. Herkese tavsiye ederim.

  Tuncay Ç. Öğrenci
 • Üniversite sınavı için matematikten özel ders aldım. Keşke daha önce ders alsaymışım dedirten bir hoca, hem abi hem kardeş ayarında saygılı düzgün bir insan herkese tavsiye ederim.

  Yunus Emre O. Öğrenci
 • Başlarda özel ders almakta çok tereddütlüydüm fakat hocamla tanışınca bütün tedirginliklerim ortadan kalktı. Kendisi sadece ders vermekle kalmıyor bir nevi sizin abiniz, kardeşiniz oluyor. Şahsen ben İTÜ'ye yerleştirdiği için bile ona bu konuda çok güvenirim ve herkes için kefil olurum. Eğer kendinizi derslerde veya hazırlandığınız sınavlarda eksik hissediyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  Seyid Ali K. Öğrenci
 • Şuana kadar gördüğüm en sabırlı ve en iyi anlatan hocadır. Derslerim yabancı dil olsa da hiç bir sıkıntı olmadan anlattı ve Hiç bir şey anlayamadığım fizikten aldığım özel ders sayesinde çok kısa bir zamanda sınıfta ilk 5 e girmemi sağladı. . Kesinlikle tavsiye ederim

  Başak Ş. Öğrenci
 • I would like to thank you for your wonderful teaching methods. Your techniques were effective and your support is very much appreciated. I also want to notice that with only 7 lessons reaching this result 90. I think is enough to describe that you have enough knowledge to gave with your successful method I hope we can continue our journey together.

  Şeyma B. Öğrenci

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın