GEOMETRİ ONLINE ÖZEL DERS – TYT AYT Geometri Canlı Online Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

TYT ve AYT GEOMETRİ ONLINE ÖZEL DERS

GEOMETRİ ONLINE ÖZEL DERS

Lise eğitiminde “matematik” dersi bünyesinde görülen geometri dersi konuları, sayısal verilere dayanan aritmetik yanında matematiğin temelini oluşturmaktadır. Müfredatta eğitim dönemlerine göre bölünen geometri konuları, genellikle aritmetik konular ardından gelerek ayrı bir ders olarak eğitim senesi içerisinde görülmemektedir.

Oysaki matematiğin temeli olarak değerlendirebileceğimiz geometrinin, kuralları da mevcut olan konularının öğrenci zihninde sürekli olarak taze kalması gerekmektedir. Bu sebeplerle ayrı olarak gördüğümüz geometri konuları, sene içerisinde sürekli karşımıza çıkmakta ve konular bakımından bir kesinti yaşanmadan sağlanmaktadır.

ONLINE GEOMETRİ ÖZEL DERS

GEOMETRİ ONLINE ÖZEL DERS AVANTAJLARI

Geometri Online Özel Ders uygulamaları boyunca TYT ve AYT sınavlarında Geometri sorularının çözülebilmesi için, geometrik şekillere ait kuralların ispatı çizimler üzerinden öğrenciye açıklanarak, hangi kuralın ne sebeple uygulandığı gösterilmelidir. Geometri Online özel derslerde, sistem üzerinden sağlanan konu anlatımlarında öğrencinin geometri için önem arz eden “gö rme” kabiliyetinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Öğrencinin rahatlıkla takip edebileceği online özel ders olarak üzerinden aktarılan çizimlerle, görsellerle geometri kurallarının öğrenci tarafından diğer geometri sorularına aktarımı kolaylaşacaktır. Başarının sağlanmasında bir diğer önemli nokta, çözülecek fazlaca soru ile görsel zekanın gelişmesine katkı sağlamaktır. Öğrenci, çözemediği soruların çözümünü, soruya uygulayamadığı kuralların uygulanışını, geometri online özel ders olarak eğitmenine kolaylıkla aktarımı ile elde edebilmektedir.

GEOMETRİ ONLİNE ÖZEL DERS AL

TYT ve AYT Geometri Online Özel Ders süresince geometri sorularında başarının sağlanması özel olarak online şekilde görülen kuralların öğrenilmesi ve sorulara aktarımı ile kolaylıkla elde edilebilir. Bu başarının elde edilebilmesi için bir mobil cihaz veya bilgisayarınızın olması yeterli.

HEMEN ONLINE GEOMETRİ ÖZEL DERS ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN SİZE ULAŞALIM

[contact-form-7 id=”6172″ align=”centertitle=”Ders Alma Formu” ]

.

[mk_social_networks size=”mediumstyle=”roundedmargin=”4″ icon_color=”#ccccccalign=”centerfacebook=”https://www.facebook.com/dinamikders/” twitter=”twitter.com/dinamikozelders” linkedin=”https://tr.linkedin.com/in/dinamik-%C3%B6zel-ders-3382b714b” youtube=”https://www.youtube.com/channel/UCRTOdBu2b4-K5aqWuG0m3Bg”]

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

kimya online dersonline edebiyat özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın