Atakent AYT ve TYT Matematik Özel Ders Al

 In Eğitim Yazıları

Atakent AYT TYT Matematik Özel Ders
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

atakent yks tyt matematik özel ders

Atakent AYT TYT matematik özel ders

Geçtiğimiz yıl ilk defa uygulanan TYT ve AYT matematik sınavları öğrencileri YGS ve LYS den farklı bir sınav tarzıyla buluşturdu. YGS sınavına göre TYT matematik sınavı daha temel matematik sorularına odaklanan görece daha kolay bir sınav olarak karşımıza çıktı. Temel matematik anlayışını uygulamayı gerektiren TYT oturumunda öğrencilerin matematik temelleri test edildi. Atakent AYT TYT matematik özel ders olarak öğrencilerimize TYT mantığını ve soru tarzlarını isabetli bir şekilde özel ders seanslarımızda vererek başarıya ulaştırdık.

2019 YKS sınavında çıkabilecek soru tarzlarına göz attığımızda, 2018 AYT matematik oturumu öğrencilerin ikinci bölümü kapsayan matematik sorularına hakimiyetini daha uzun süre verilerek daha zor sorularla ölçmüş olduğunu gözlemledik. AYT matematik testlerinde TYT matematikten farklı olarak konu hakimiyeti ve işlem yeteneğinin ölçülmektedir. Atakent AYT TYT matematik özel ders hoca kadromuzla en iyi yöntemlerle öğrenci psikolojisi ve beklentilerini göz önünde bulundurarak AYT matematik özel ders vermekteyiz. 

Atakent AYT TYT matematik özel ders alarak dersane ve kurslara göre . daha kısa sürede konu eksiklerinizi kapatabilir, başarıya ve istediğiniz TYT AYT matematik netlerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Atakent AYT TYT matematik özel ders formunu doldurun size hemen ulaşalım. 

Halkalı’da verdiğimiz diğer özel derslerimiz hakkında bilgi almak için TIKLAYIN

HEMEN Halkalı Atakent AYT TYT matematik ÖZEL DERS AL 

Summary
Service Type
Halkalı Atakent TYT AYT matematik Özel Ders
Provider Name
dinamik özel ders,
Halkalı Atakent mahallesi Atakent Özel Ders, Telephone No.+905326016457
Area
Halkalı Atakent özel ders
Description
Halkalı Atakent AYT TYT LGS ALES KPSS özel ders. Her alanda her sınav için profesyonel özel ders hizmeti
Recommended Posts
Showing 3 comments
 • Vedat Rüstem Kamiloğlu
  Cevapla

  Atakent Ayt Matematik türev özel ders aldım çok memnun kaldım. Çok başarılısınız. Tyt için de özel ders almayı düşünüyorum. Halkalı Atakent ve İstanbulun diğer yerleri için ilgilenenlere tavsiye ederim

 • İag
  Cevapla

  Halkalı Atakentte oturuyorum matematikten özel ders desteği aldım Halkalı atakentte muhteşem bir öğretmen kadrosu var

 • Mustafa S.
  Cevapla

  Ekip ile tanışma fırsatı edinmiş birisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Atakent AYT TYT Matematik özel ders ekibi, yeni sistemin gerekliliklerini çok iyi özümsemiş ve kilit noktalara odaklanarak öğrencilere bilgiyi en doğru şekilde aktarmaya çalışıyor, ekipteki herkesin bu konudaki tecrübesi rahatlıkla görülüyor.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın