Atakent LGS Fen Bilgisi özel Ders

 In Eğitim Yazıları

Halkalı Atakent LGS Fen Bilgisi Özel Ders

atakent fen bilgisi özel ders

Halkalı Atakent LGS Fen bilgisi özel ders

2018 yılında ilk defa gerçekleştirilen LGS Liselere Giriş Sınavı fen bilgisi alanında öğrencilerin orjinal sorularla karşılaştığı bir sınav oldu. TEOG fen bilgisi sorularından farklı olarak öğrencilerin fen bilgisi sorularını yorumlamasını, analiz etmesini ve sonuca varması amaçlayan LGS fen bilgisi testi birçok öğrenciyi zorladı. Atakent LGS fen bilgisi özel ders olarak gerçekleştirdiğimiz LGS özel dersler ile öğrencilerin genel eksik noktalarını tespit etme ve buna göre bir eğitim planı oluşturmayı hedefledik. 

2019’da gerçekleştirilecek olan LGS Liselere Giriş Sınavı fen bilgisi bölümünün bu sene de geçen yıla yakın orjinal sorularla öğrencilerin karşısına çıkacağını beklemekteyiz. Atakent LGS fen bilgisi özel ders olarak sisteme en iyi şekilde adapte olmuş ve öğrenci psikolojisini, veli beklentilerini gözeterek fen bilgisi özel ders veren hocalarımızla yeni sistemde öğrencilerimize en iyi eğitimi vermeyi amaçladık. Boğaziçi, İTÜ, Yıldız Teknik ve diğer en iyi okullardan mezun olmuş mühendis ve doktor adaylarından oluşan kadromuzla fen bilgisi özel ders ve müfredatına en iyi şekilde adapte olduk.

Halkalı Atakent LGS fen bilgisi özel ders hizmeti almak ve LGS fen bilgisi alanında iyi bir özel ders hizmeti almak için aşağıdaki formu doldurun ve size ulaşalım. 

Halkalı Atakent özel ders verdiğimiz diğer alanları görmek için TIKLAYIN

HEMEN HALKALI ATAKENT adresinde fen bilgisi ÖZEL DERS AL.

Summary
Halkalı Atakent LGS fen bilgisi özel ders
Service Type
Halkalı Atakent LGS fen bilgisi özel ders
Provider Name
dinamik özel ders,
Halkalı Atakent mahallesi Atakent Özel Ders, Telephone No.+905326016457
Area
Halkalı Atakent
Description
Halkalı Atakent LGS YKS TYT KPSS ALES sınavları ve her ders ve seviyede özel ders
Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın