Bakırköy LGS Liselere Geçiş Sınavı TÜM DERSLER Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

BAKIRKÖY LGS MATEMATİK FEN TÜRKÇE SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERS 

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

bakırköy lgs özel ders

ONLINE ÖZEL DERS SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Bakırköy LGS Özel Ders 

Bakırköy LGS Matematik Fen Özel ders. Bakırköy’de tecrübeli ekibimizle hizmet verdiğimiz LGS özel ders ile onlarca öğrencimizi başarıya ulaştırdık. 2018 yılında uygulanan LGS sınavı öğrencileri oldukça zorladı. Değişen sınav sistemine adapte olan, mantık muhakeme soru bazlı eğitim anlayışımızla öğrencilerimize LGS özel ders ile sınavın püf noktalarına ışık yakmaktayız.

Tecrübeli, genç ve donanımlı özel ders eğitmenlerimiz alanlarında başarılı eğitmenler olmakla birlikte öğrencilerimize başarılı okul hayatları ve örnek kariyerleriyle birer rehber de olmaktadır.

Bakırköy LGS Özel Ders MATEMATİK FEN TÜRKÇE SOSYAL BİLGİLER

2019 LGS sınavında beklenen sorular 2018 LGS sınavının uygulanmasıyla daha net bir çerçeveye oturtuldu. Bakırköy LGS Matematik Fen özel ders eğitmenlerimiz öğrencilerin en fazla zorlandığı lgs matematik ve lgs fen alanlarında öğrencilerimizin mantığına oturtarak işledikleri konularla hedef odaklı ders anlayışı sağlamaktadır.

LGS matematik özel ders ile çok yönlü düşünmeye yönelten özel ders ile matematik temelleri oturtularak muhakeme becerisi inşa edilmektedir. LGS fen özel derslerimizde analiz ve muhakeme becerileri arttırılarak öğrencinin sonuca kolay varması hedeflenmektedir.

Bakırköy LGS Özel Ders Nasıl İşleniyor?

Üniversite sınavlarında derece yaparak İstanbul’un en iyi üniversitelerine yerleşen mezun olan veya eğitimlerine devam eden eğitmenlerimiz ile gerçekleşen derslerimiz, rehberlik ve özel ders disiplinlerini içermektedir. 90 dakikalık seanslar şeklinde 10 dakikalık aralarla işlenen Bakırköy LGS Özel ders hakkında özel ders fiyat bilgisi almak için formumuzu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

HEMEN ÖZEL DERS HAKKINDA BİLGİ ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın