IELTS Özel Ders & IELTS Grup Dersi BAKIRKÖY

 In Eğitim Yazıları

IELTS BAKIRKÖY ÖZEL DERS

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

ielts özel ders

Bakırköy IELTS Özel Ders seanslarımızda ofis ortamında birebir veya grup dersi olarak derslerimizi yürütmekteyiz. IELTS için dinleme, okuma, konuşma ve yazma alanlarından herbiri için tamamen öğrenci eksiklerine ve seviyesine yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Bakırköy IELTS Özel Ders Hocası 

Bakırköy IELTS özel ders hocası seçerken dikkat etmeniz gereken noktalara değinelim. IELTS sınavı adayın belirli bir seviyede ingilizce bilgisi olduğunu kabul ederek bu becerisini 4 farklı kategoride test eder. İngilizceyi ne kadar iyi konuştuğunuzun, anladığınızın ve yazdığınızın tek başına bir önemi yoktur. Bu becerilerinizi kümülatif olarak Akademik kurallara uyarak sınav esnasında göstermeniz beklenmektedir. 

İyi bir IELTS özel ders hocası hangi modülde ne kadar eksiğiniz olduğunu tespit ederek bu eksiklerinize odaklanmaya teşvik etmelidir. Bu 4 becerinizi geliştirirken aynı zamanda akademik kelime dağarcığı, yazma kuralları ve etkili dinleme yollarını da empoze etmelidir. IELTS skor arttırma yollarına sizi teşvik edecek ve gerekli kaynakları sunacak bir IELTS özel ders eğitmeni ile sınavınızdan en az 2 ay önce çalışmalarınıza başlamanızı tavsiye ederiz.

IELTS Birebir ve Grup Dersleri 

Bakırköy  IELTS özel dersler talebinize göre grup veya birebir dersler şeklinde işlenebilmektedir. IELTS grup özel ders için kendi grubunuzu oluşturursanız indirimden faydalanma imkanını da yakalayıp daha uygun fiyata arkadaşlarınızla IELTS skor arttırma çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Bakırköy IELTS Özel Ders İletişim ve Bilgi

IELTS birebir özel ders ve grup dersleri için her türlü sorunuzu BURAYA TIKLAYARAK iletişim numaralarımız üzerinden sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki formu doldurarak bilgi ve kayıt talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY IELTS ÖZEL DERS TALEP FORMU.

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

kpss matematik özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın