IELTS Özel Ders | IELTS Academic & General Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

IELTS ÖZEL DERS ACADEMIC & GENERAL

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

ielts özel ders

IELTS Sınavına Neden İhtiyacınız Var?

IELTS Academic sınavı Türkiye’de ve dünyada üniversite ingilizce yeterlilik belgeleme amacıyla, iş başvurularında  ön şart durumlarında kullanılabilmektedir. Uluslararası kabulü olan bir sınavdır. Dolayısıyla yurtdışı ve yurtiçi lise, üniversite veya yüksek lisans başvurularında kullanılabilmektedir. Okulunuzun veya şirketinizin gerekli gördüğü minimum puanı sağlayarak başvurular sağlanabilmektedir.

IELTS Özel Ders 

IELTS sınavı içerisinde speaking, writing, listening ve reading olmak üzere 4 modül barındıran bir sınavdır. İngilizce yetkinliğinizi belirli bir seviyede kabul edilir ve gramer soruları yer almaz. Bunun yerine modüller içerisinde yöneltilen sorular ile seviyeniz ölçülür. IELTS özel ders ile eksikleriniz grup özel ders veya birebir özel ders ile tespit edilir. Tamamen size ve eksiklerinize uygun bir IELTS özel ders programı hazırlanarak sınav çalışmaları başlatılır.

IELTS özel ders seansları boyunca reading alıştırmaları ile metin okuma taktikleri verilerek okuma-anlama hızınız arttırılır. Writing egzersizleri ile feedbackler verilerek geliştirmeniz gereken noktalara değinilir. IELTS  speaking özel ders seansları sınavda çıkabilecek senaryolar üzerinden birebir pratik yapılarak ilerler.

İngilizce özel dersten farklı olarak IELTS sınavı hazırlık derslerinde öğrencinin belirli bir ingilizce seviyesine sahip olması beklenir.

IELTS sınavı alanında tecrübeli IELTS özel ders hocası ile birebir özel ders veya grup özel ders seanslarıyla kısa sürede IELTS puanınızı yükselterek istediğiniz skora erişebilirsiniz.

IELTS MODÜLLERİ

IELTS Reading

IELTS reading modülünde eksiği olan adaylarımız, sınavda çıkabilecek metinler üzerinden kelime bilgisi ve cümle yapısı tanıyarak IELTS özel ders seanslarında reading alıştırmaları yaparlar. Farklı metin türleri üzerine çalışılarak okuma taktikleri ile okuma hız ve anlama becerileri arttırılır. 

IELTS Writing

IELTS özel dersler boyunca adaylarımız sürekli farklı essay tipleri üzerine writing Task 1 ve Task 2 alıştırmaları ve ödevleri ile pratik yaparlar. Özel ders eğitmenlerimiz yazılan metinler üzerinden geliştirilmesi gereken noktaları belirterek yazma becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

IELTS LISTENING

IELTS listening modülü duyduğunu anlama ve çözümleme becerilerini test eder. Eğitmenlerimiz rehberliğinde dinleme alıştırmaları ile etkili ve verimli dinleme yöntemleri üzerinde durularak hazırlık yapılır.

IELTS SPEAKING

Konuşma modülü sınav günü olabileceği gibi sınavdan önce veya sonra da gerçekleşebilmektedir. Odağını ve konuyu koruyarak düşünüleni verimli aktarma metodlarıyla adaylarımız speaking pratikleriyle sınava hazırlanır.

IELTS HAZIRLIK ÖZEL DERS FİYAT VE İLETİŞİM

IELTS özel ders seanslarımız sınava girecek adayımız ve grup derslerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Ücret ve detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurun veya iletişim numaralarımız için TIKLAYIN

 

IELTS ÖZEL DERS DETAYLI BİLGİ FORMU.

 

Recommended Posts
Comments
  • ayşen
    Cevapla

    ingilizce IELTS özel ders konusunda kendilerini tavsiye ederim

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

yeditepe proficiency özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın