YEDİTEPE Proficiency (Hazırlık Atlama) Özel Ders | Reading, Vocabulary, Writing, Grammar Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

YEDİTEPE PROFICIENCY (HAZIRLIK ATLAMA) ÖZEL DERS

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

yeditepe proficiency özel ders

YEDİTEPE Proficiency Hazırlık Atlama Özel Ders Hakkında

Yeditepe Üniversitesi tarafından adayların bölümlerine başlamadan önce ingilizce yeterliliklerini ölçmek amacıyla Proficiency Sınavı uygulanmaktadır. Hazırlık atlama sınavı 100 üzerinden değerlendirilen ve içinde farklı modüller bulunan bir sınavdır. Adaylar “Go to Faculty” olarak listenmek ve doğrudan kendi bölümlerine başlayabilmek için hazırlık atlama sınavından 60 puan almalılardır.

Yeditepe Proficiency sınavı Gramer, Vocabulary, Reading ve Wiriting olmak üzere 4 farklı bölümden oluşmaktadır. Writing bölümünde adaylara verilen farklı essay konularından birini seçmeleri ve 300 kelimelik essay yazmaları beklenir.

Yeditepe Proficiency Özel Ders Nasıl İşlemektedir?

YEDİTEPE PROFICIENCY ÖZEL DERS  veren hocalarımız Yeditepe öğrencilerine yönelik özel çalışma sistemiyle hazırlık okumadan bölümünüze başlamanıza rehberlik etmektedir.

Yeditepe proficiency sınavları hakkında gerekli bilgi ve materyal konusunda tecrübeli, hedef odaklı işlenen Yeditepe Proficiency Özel Ders ile

  • Hazırlık okumadan bölüme başlama şansı
  • En az yarım dönem olmak üzere akademik öğreniminize erken başlama olanağı
  • Bölümünüz sürecinde ihtiyacınız olan önemli ingilizce ipuçların edinme

Ve çok daha fazlasını proficiency kursu gibi eğitim çeşitlerine göre çok daha kısa sürede elde etme olanağınız bulunmaktadır. Tamamen öğrenci eksiklerine, ihtiyacına ve seviyesine göre işlenen derslerle ilk özel ders seansından itibaren proficiency sınavını geçmek için mesafe kat etmeye başlarsınız.

YEDİTEPE Proficiency Özel Ders Talep ve Bilgi Formu

Proficiency özel ders hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir, özel ders Whatsapp iletişim hattımızı kullanabilir veya iletişim numaralarımızdan bize her an ulaşabilirsiniz..

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

bilgi bilet özel dersielts özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın