Üniversite Proficiency Sınavı Özel Ders | İngilizce Hazırlık Atlama Sınavlarına Hazırlık

 In Eğitim Yazıları

PROFICIENCY HAZIRLIK ATLAMA SINAVI ÖZEL DERS

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

İngilizce Proficiency özel ders Yeterlilik Hazırlık Atlama sınavı özel ders

İNGİLİZCE PROFICIENCY SINAVLARI İÇİN ÖZEL DERS

Birçok özel üniversite ve devlet üniversitesinde hazırlık atlama sınavı Proficiency olarak uygulanan sınavlara birebir özel ders ile hazırlanıp 1 sene gibi bir süreden tasarruf etmeniz hiç şüphe yok ki mükemmel bir tercih. Proficiency sınavları okullara göre değişiklik göstermekle birlikte sadece test veya teste ek olarak writing kısmı dahil edilip uygulanan bir sınavdır.

Bu sınavlar hazırlık atlama sınavları olarak da biliniyor olup, adayların direkt olarak üniversite sınavıyla kazandıkları bölüme başlamadan önce ingilizce hazırlık okuluna tabi tutulup tutulmayacağına karar verilir. Proficiency hazırlık atlama sınavları için özel ders alarak kurslara nazaran daha etkili ve performansı yüksek proficiency sınavı birebir özel dersler ile ingilizce hazırlık okulunu atlayabilir ve direkt bölümünüze başlayıp akademik hayatınıza merhaba diyebilirsiniz.

Proficiency Sınavı için Özel Ders mi Kurs mu?

Proficiency sınavı özel ders alarak elde edeceğiniz verim şüphesiz ki kurs ortamına göre oldukça yüksektir. Hazırlık atlama sınavlarında tecrübeli, size birebir proficiency ingilizce özel ders verecek inglizce özel ders hocalarımız, gramer seviyenizi ve dil kabiliyetinizi ölçerek tamamen size özel ders akışı oluşturmaktadır. Kurs ortamında kaşınıza çıkabilecek sınıf ortamı içerisindeki seviye dengesizliği, sınıf kalabalığı gibi negatif etkiler özel ders seansları boyunca kaşılaşmayacağınız istenmeyen durumlardır.

Dolayısıyla kurslarla kaşılaştırıldığında daha az vakit harcayarak ve daha ekonomik ders programıyla proficiency hazırlık atlama sınavlarına daha etkili bir şekilde hazırlanma imkanınız olacaktır.

Proficiency YETERLİLİK Sınavları Hangi Okullarda Uygulanıyor?

Günümüzde birçok özel üniversite ve devlet üniversite ingilizce eğitim vermekte, dolayısıyla çeşitli isimlerle karşımıza çıkan Proficiency İngilizce Yeterlilik sınavı bölümünüze de bağlı olmakla birlikte hemen her özel üniversite ve devlet üniversitesinde uygulanmaktadır.

Özel üniversitelerde birçok bölüm %100 ingilizce olmakla beraber devlet üniversitelerinde %30 ingilizce ve %100 ingilizce programlar bulunuyor. Üniversitenize bağlı olarak çeşitli isimlerle karşınıza çıkabilecek bu sınavlar için hazırlanarak bölümünüze en az yarım dönem erken başlama şansı elde edebilirsiniz.

Üniversite Proficiency Özel Ders 

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak üniversitelere göre Proficiency Özel Ders sayfalarımıza ulaşabilirsiniz. Her üniversite için Proficiency çalışmalarımız mevcut olup, listede üniversiteniz yoksa doğrudan iletişim formu veya telefon numaralarımız vasıtasıyla bizimle proficiency özel ders hakkında iletişim kurabilirsiniz.

KOÇ Üniversitesi Proficiency KUEPE Özel Ders için Tıklayın

SABANCI Üniversitesi Proficiency ELAE Özel Ders için Tıklayın

Özyeğin Üniversitesi Proficiency TRACE Özel Ders için Tıklayın

Bilgi Üniversitesi Proficiency BİLET Özel Ders için Tıklayın

Yeditepe Proficiency Özel Ders için Tıklayın

DETAYLAR İÇİN HEMEN TALEP OLUŞTURUN

Proficiency İngilizce Yeterlilik özel ders seansları 90 dakika şeklinde işlenmektedir. Sorularınız ve detaylı fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz..

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın