KOÇ Üniversitesi KUEPE Proficiency Özel Ders | Grammar, Reading, Writing, Speaking, Listening Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

KOÇ KUEPE GRAMMAR, WRITING, SPEAKING, LISTENING,  ÖZEL DERS

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

koc uni ile ilgili görsel sonucu

KUEPE ÖZEL DERS HAKKINDA

KOÇ Üniversitesi Öğrencilerine yönelik KUEPE Proficiency Özel Derslerimiz Birebir dersler veya Grup dersleri şeklinde işlenmektedir. Tamamen KOÇ Üniversitesi KUEPE’ye yönelik olan dersler boyunca Gramer, Speaking, Listening, Reading ve Writinge yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Dersler boyunca adayın eksiklerine ve seviyesine uygun bir program hazırlanıp bu program doğrultusunda KUEPE özel ders çalışmalarına devam ediyoruz.

KUEPE sırasında zorlanılan writing ve speaking bölümleri için özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Writing egzersizleri, essay yazma kuralları ışığında structure oluşturma gibi çalışmalarla writing bölümüne hazırlanıyoruz. 5-10 dakikalık bir konuşma içeren listening kısmı içinse sınavda çıkabilecek çeşitli konulara yönelik planlı ve akıcı konuşma çalışmaları yapıyoruz.

KUEPE Proficiency Özel Ders Hocaları

Koç Üniversitesi öğrencilerine proficiency özel ders veren hocalarımız IELTS, TOEFL, YDS gibi akademik sınavlarla günlük konuşma diline ek olarak akademik ingilizce başarılarını kanıtlamış eğitmenlerdir. Yurtdışı yaşam tecrübesi, çeşitli proficiency ve akademik ingilizce sınav tecrübeleri ve onlarca öğrenciyle yaptıkları çalışmalarla sadece KUEPE’ye yönelik ders programı sunmaktadırlar.

KUEPE  Özel Ders Fiyatları

Derslerimiz tamamen ders almak isteyen adayın veya grubun ihtiyaçlarına yönelik planlandığı için seans süreleri ve ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi almak ve merak ettiklerinizi danışmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya proficiency özel ders için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

KUEPE Özel Ders Hakkında Bilgi Formu.

Recent Posts
Comments
  • Mert M.
    Cevapla

    KUEPE sınavının da kendine özel bir yapısı var ve bu ekip, sınavı yakından takip etmesinin yanı sıra bu zamana kadar çalıştırmış olduğu birçok kişiden edinmiş olduğu bilgi birikimiyle KUEPE sınav yapısını ciddi anlamda çözmüş durumda. Hal böyle olunca da ekibin desteğiyle başarıyı yakalamak hiç de zor olmayacaktır. Özellikle hoca tavsiyesi isterseniz de Oğuzhan Hocayı rahatlıkla önerebilirim.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

proficiency hazırlık atlama özel derselae özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın