BİLGİ BİLET Özel Ders Proficiency (Hazırlık Atlama) Özel Ders | Writing, Reading, Speaking, Listening Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

Bilgi BİLET Özel Ders Proficiency Sınavı Özel Ders

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

bilgi bilet özel ders

BİLET Proficiency (Hazırlık Atlama Sınavı) Hakkında

Bilgi Üniversitesi tarafından öğrencilere ingilizce yeterliliklerini ölçmek ve hazırlık atlama veya hazırlık eğitimine tabi olma durumu belirlenen BİLET sınavı 2 aşamadan oluşmaktadır.

BİLET 1 Sınavı: İngilizce seviye tespit sınavıdır. Adaylar bu sınav ile hazırlık okuluna gitmeleri durumunda sınav sonucuna göre uygun kurdan hazırlık eğitimlerine başlatılır. Sınav test sorularından ve writing kısmından oluşmaktadır. İkinci aşamaya geçmeye hak kazanmak için öğrencilerin 45 puan ve üstü alması gerekir.

BİLET 2 Sınavı: Writing, Reading, Speaking ve Listening bölümlerinden oluşan daha kapsamlı bir sınavdır. Öğrencilerin hazırlık muafiyeti kazanabilmesi için 60 ve üstü puan alması gerekir.

BİLET Özel Ders Hakkında 

Bilgi BİLET özel ders çalışmalarımız ile BİLET hazırlık atlama sınavına yönelik kapsamlı ve kişiye özel birebir veya grup dersleri gerçekleştiriyoruz. Bilet Özel Ders eğitmenlerimiz Bilgi üniversitesi öğrencilerine yönelik ve sınav içeriğine yönelik tecrübeli ve akademik ingilizce becerilerini YDS TOEFL ve IELTS gibi sınavlarla kanıtlamış ingilizce özel ders eğitmenleridir.

BİLET Özel Ders çalışmaları tamamen kişiye özel ilerlemektedir. Ders içeriği ve akışı öğrenci seviyesi, eksikleri ve ihtiyaçları gözetilerek şekillenmektedir. Proficiency için özel dersleri birebir alabileceğiniz gibi grup şeklinde almanız da mümkündür.

Bilet hazırlık için öğrencilerimizle ayrıntılı ve hedefe yönelik Listening ve Reading çalışmaları yapmaktayız. Ders süresince yapılan Writing çalışmaları ve ödevleri ile writing becelerini geliştiriyor, farklı essay yazma disiplinlerine hazırlık yapıyoruz. Ayrıca adayın gramer eksikleri bulunuyorsa BİLET hazırlık atlama özel ders çalışmalarının paralelinde bu eksiklere de odaklanıyoruz.

BİLET Özel Ders Talep ve Bilgi Formu

BİLET hazırlık atlama özel derslerimiz öğrenciye yönelik programlanmaktadır. Proficiency özel ders için detaylar hakkında aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz..

 

Recommended Posts
Comments
  • Mustafa S.
    Cevapla

    Arkadaşların yabancı dil konusunda kendilerini çok geliştirmiş olduklarını düşünüyorum. Gerçekten kilit noktalara odaklanarak bu sınavı atlama konusunda güzel başarı yakaladıklarını bizzat tecrübe etmiş birisi olarak bilhassa Oğuzhan Hocadan ders almanızı öneririm.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

yeditepe proficiency özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın