ÖZYEĞİN TRACE Proficiency (Hazırlık Atlama) Sınavı Özel Ders | Reading, Writing, Listening Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

ÖZYEĞİN TRACE PROFICIENCY ÖZEL DERS

[Toplam: 3   Ortalama: 4/5]

özyeğin ünv ile ilgili görsel sonucu

ÖZYEĞİN TRACE Özel Ders Hakkında

TRACE sınavı Özyeğin Üniversitesi tarafından öğrencilere bölümlerine başlamadan önce akademik ingilizce yeterlilik ölçümü için uygulanan bir proficiency (hazırlık atlama) sınavıdır. Bu sınav READING, LISTENING, WRITING olmak üzere 3 modülden oluşmaktadır. TRACE özel ders TRACE sınavını yakından takip eden tecrübeli, bilgili ve bu alanda donanımlı eğitmenler tarafından verilmektedir. TRACE sınavı için özel ders almak isteyen öğrencilerimize eğitmenlerimiz BİREBİR veya GRUP özel ders seçenekleriyle eğitim verebilmektedir. 

Özel dersler tamamen TRACE sınavına girecek öğrenci(leri)mizin ingilizce bilgisi ve eksiklerine odaklanarak öğrenci seviyesine ve ihtiyaçlarına yönelik şekillenmektedir. 

TRACE Özel Ders Nasıl İşleniyor?

TRACE özel ders boyunca TRACE modüllerine odaklanarak aşağıda özetlenmiş olan çalışmalar gerçekleştirilmektedir:

TRACE Listening: Etkili dinleme ve dinleme esnasında not alma yöntemleri çalışılmaktadır. Adaya bir konuşma sırasında dikkat etmesi gereken noktalar, etkili dinleme ve sentezleme yöntemleri öğretilmektedir. 

TRACE Reading: Reading için gerekli olan akademik vocabulary (kelime) bilgisi çalışmaları yapılmaktadır. Farklı makaleleri etkili ve hızlı okuma, karşılaştırma ve özetleme çalışmaları yapılmaktadır.

TRACE Writing: Essay yazma yöntemleri üzerinden farklı essay çalışmaları yapılmaktadır. Farklı essay tiplerine göre yazılacak parçayı dizayn etme, isteneni ortaya koyma gibi yöntemler ödev ve ders içi çalışmalarla öğretilmektedir.

TRACE Özel Ders Hocaları

Özyeğin TRACE özel ders veren hocalarımız günlük ingilizceye ek olarak akademik ingilizce bilgilerini IELTS, TOEFL ve YDS gibi sınavlarla kanıtlamış, TRACE sınavı üzerine bilgi birikimi ve tecrübesi olan eğitmenlerdir. TRACE eğitmenlerimiz özel dersleri tamemen kişiye veya gruba özel programlamaktadırlar.

TRACE Proficiency Özel Ders Hakkında Bilgi ve Talep Formu

Proficiency özel ders içeriği öğrenci odaklı ilerlemektedir. Sorularınız için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz..

 

 

 

Summary
Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

elae özel dersbilgi bilet özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın