Bahçelievler Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

BAHÇELİEVLER ÖZEL DERS

Özel ders, uzun eğitim öğretim hayatında öğrenci için en önemli desteklerden biridir. İyi bir eğitmenden alınacak bir özel ders ile öğrenci dersleriyle ilgili pek çok sorununa çözüm bulabilir. Burada önemli olan öğrencinin halinden anlayan, onunla sağlıklı iletişim kurabilecek birinin bulunmasıdır. Bu şartları eğitim öğretim hayatına devam eden veya bu zorlu süreci yeni noktalamış eğitmenlerde mümkündür. Vaktini öğrencilere ayırabilecek genç ve dinamik ekibimizle öğrencilerin zorlu sürecinde onların yanında olmaya hazırız. Öğrenciler için en uygun zamanlarda, en verimli sonucu elde edebileceğimiz özel ders çalışmalarıyla hizmet veriyoruz. Bahçelievler özel ders hizmetimizle öğrencinin ayağına gidiyor, ev ortamında karşılıklı diyalog yoluyla özel ders veriyoruz.

Üniversiteli eğitmenden özel dersin avantajları

Başarılı bir özel ders çalışması için eğitmenin bilgi birikimi tek başına yeterli değildir. Önemli olan bilgiyi öğrenciye en iyi şekilde aktarabilmek, yeri geldiğinde öğrenciyle karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilmektir. Tüm bunlar özel dersi daha verimli öğrenimi daha kolay hale getirir. Bahçelievler özel ders ile amacımız öğrenciyle karşılıklı diyalog ve fikir alışverişiyle bu verimli öğrenim sürecini sağlamaktır.

Türkiye’nin en değerli üniversitelerinde eğitim öğretim hayatlarını sürdüren, geniş ve dinamik ekibimiz aynı zamanda öğrenciye bir vizyon kazandıracaktır. Eğitmenlerimiz ilkokul, ortaokul ve lise dönemindeki öğrenciler için zorlu sınav süreçlerinde iyi bir eğitmen olmanın dışında rehber de olacaktır. Kendileri de zorlu sınav süreçlerinden geçmiş olan eğitmenlerimiz öğrencilerin bu engelleri nasıl aşacağı noktasında onlara yol gösterecektir. Eğitmen kadromuz başarılı bir öğrencilik hayatı için Türkçe, Fen Bilgisi, Matematik ve Sosyal Bilgiler dersinde müfredat konularına son derece hakim üniversiteli öğrencilerden oluşmaktadır. Ekibimiz aynı zamanda uzun yıllardır her kademeden öğrenciye özel ders vererek bilgilerini güncel tutmaktadır. Uzun yıllara dayanan bu özel ders tecrübesi, aynı zamanda ekibimizi öğrencilerle nasıl diyalog kurulacağı ve onlar için en önemli bilgililerin neler olacağına ilişkin çeşitli tecrübeler kazanmıştır. Öğrencilere verilen derslerde en kritik nokta onları gereksiz bilgilerin ağırlığından korumaktır. Bahçelievler özel ders hizmetimizde öğrencileri ulaşım zorluklarından kurtardığımız gibi gereksiz bilgi ağırlığından da uzak tutuyoruz. Böylelikle öğrenci çok sayıda dersten sorumlu olduğu yıllarda bu derslerle ilgili en önemli bilgiler üzerine yoğunlaşma imkanı bulmaktadır. Bu da onları eğitim öğretim hayatlarında bir adım öne çıkaracaktır.

Yeni sınav sistemleri üzerinde özel ders ile yakın takip

Özel ders kalitesini arttırmak için sınav sistemlerini yakından takip etmek gerekir. Bu, aynı zamanda öğrencilerle aynı dili konuşabilmek için de gereklidir. Biz de, özellikle sınav dönemindeki öğrencilerin, bu süreçte en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için yeni sınav sistemlerini titizlikle takip ediyoruz. Özellikle üniversiteye giriş sınavlarında yapılan köklü değişikliklerin beraberinde neler getirdiğiyle yakından ilgileniyoruz. Bu noktada üst düzey bir üniversiteye giriş için Matematik ve Türkçe derslerinin ağırlığının önemli ölçüde arttırıldığını belirtmek gerekir. Öyle ki Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Yükseköğretim Kurum Sınavları (YKS) olarak iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan sınavın ilk oturumu olan TYT’de Türkçe ve Matematik’ten 40’ar soru çözecek olan öğrencilerin bu derslere olan hakimiyetinin üst seviyede olması gerekmektedir. Bu noktada Bakırköy özel ders ile öğrenciler, Türkçe-Matematik ve Matematik-Fen alanlarında büyük sınav başarıları kazanmış üniversite öğrencilerden özel ders almanın avantajı ile eğitim öğretim hayatını sürdürme şansını yakalıyor. Türkiye genelinde önemli dereceler ile üniversite hayatını şekillendirmiş dinamik ve genç ekibimizle alınacak Bakırköy özel ders ile başarılı bir eğitim öğretim hayatı istiyorsanız siz de sitemizden özel ders talebinde bulunabilir veya telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

dinamikdiferansiyel özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın