Üniversite Öğrencileri için Ders Çalışma Evi ve Ofisi

 In Eğitim Yazıları

Üniversite Öğrencileri için Ders Çalışma Evi ve Ofisi

 

üniversite öğrencileri için ders çalışma evi

üniversite öğrencileri için ders çalışma evi

Bakırköy’de merkezi konumda çalışma grubunuzla serbestçe, rahat bir ortamda vize ve final dönemlerine hazırlanabileceğiniz ders çalışma evi hizmetinizde.

Üniversite öğrencileri olarak kütüphanelerde rahat bir sesli çalışma ortamı olmaması, kısıtlayıcı kurallar ve kimi zaman sınırlı wifi çalışmalarımız için boğucu ve engelleyici sebepler oluşturabilmekte. Bu nedenle başlattığımız ders çalışma evi projemiz ile ev/ofis ortamında rahat çalışma imkanı sunmaktayız. Bakırköy Özel Ders ofisimizde vize ve final dönemlerinizde üniversite öğrencileri için ders çalışma evi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Havasız, toplu ders çalışmaya imkan sağlamayan, saat kısıtlaması olan ve toplu taşımaya müsait olmayan kütüphaneler ders çalışmak için elverişsiz olabilmektedir. Üniversite öğrencileri için ders çalışma evi ders çalışma için uygun tüm koşullara sahip, saat sınırı olmayan, ev konforunda çalışabilceğiniz bir mekan sağlamaktadır. Kütüphane yerine kafe tarzı bir dış mekan tercih edildiğinde ise öğrencilik koşullarında kısıtlı bütçe ile sürekli bir çalışma yapılması mümkün değildir. Bu nedenle üniversite öğrencileri için ders çalışma evi fikri çok daha konforlu ve ulaşılabilirdir. 

Üniversite Öğrencileri İçin Ders Çalışma Evi İmkanları:

 • 5-10 kişilik gruplar için yalnızca çalışma grubunuza tahsis edilmiş konforlu çalışma odaları,
 • Wifi erişimi,
 • Talep doğrultusunda alanında tecrübeli bir özel ders eğitmeni,
 • Saat kısıtlaması olmadan çalışma imkanı,
 • Sınırsız sıcak içecek ve bir aperatif öğün,
 • Merkezi konum, toplu taşıma ile rahat ulaşım. 

Siz de vize ve final dönemlerinizde sağlıklı bir ders çalışma ortamı arıyorsanız, iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz. En az 5 kişi olmak şartı ile kişi başı ücret 20 tl’dir. 

Recommended Posts
Showing 2 comments
 • Sema
  Cevapla

  üniversite öğrencileri için ders çalışma evi oldukça konforlu ve samimi bir ortam finalleri ve vizeleri olan üniversite öğrencileri için ders çalışma evi çok iyi bir seçenek

 • Burak
  Cevapla

  Kütüphane, cafe, ev gibi ortamlarda bulamadığımız konforu üniversite öğrencileri için ders çalışma evi fikriyle bulduk. Arkadaş grubumuzla verimli şekilde ders çalışma imkanı sunan Dinamik Özel Ders’e çok teşekkür ederim.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

hemşirelik bölümü hakkında bilgilerfizik nasıl çalışılır
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın