Zeytinburnu Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

ZEYTİNBURNU ÖZEL DERS

Öğrenci, derslerinde gerçek başarıyı yakalamak için okuldan aldıklarının fazlasına ihtiyaç duyar. Okulun öğrenciye kattıkları sınavlar ve yazılılarla dolu uzun bir dönem göz önüne alındığında yeterli değildir. Öğrenciye, sınav odaklı çalışma imkanı hazırlamak başarı için önemli bir anahtardır. Bu özel ders öğrenciyi derslere daha olumlu bakabilme alışkanlığı da kazandırır. Böylelikle sınavlarla ilgili gerekli bilgi birikimini elde eden öğrenci zihinsel rahatlamanın da verdiği etkiyle çok daha huzurlu bir eğitim hayatına sahip olur. Bizim amacımız Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim öğretim hayatını sürdürmekte olan genç ve dinamik eğitmen kadromuzla öğrenciye başarıya giden bu yolda gereken desteği vermek. Onu, sınavlara en iyi şekilde hazırlamak. Bunu yaparken eğitim anlayışımızın merkezine öğrenciyi yerleştirerek onları gereksiz zorluklardan uzak tutmaya çabalıyoruz. Ulaşım sorunu da bunlardan biri. Bu bakımdan öğrencilerin Zeytinburnu özel ders hizmetimizden yararlanarak kendileri için en uygun zamanlarda gerekli çalışmaları yapabilmesini mümkün kılıyoruz. Zeytinburnu özel ders öğrenciyi merkeze alan bakışımızın yansıması olup çalışmalarımızı öğrencinin ihtiyaçları ekseninde planlıyoruz.

Sağlıklı bir iletişimle verimli bir özel ders çalışması

Belirttiğimiz gibi eğitmenlerimiz Türkiye’nin en önemli üniversitelerinde öğretim hayatlarını sürdürmekte olan genç bir ekipten oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz, başarılı öğrencilik deneyimlerinin yanı sıra uzun yıllardan bu yana özel ders hizmeti vermektedirler. Bu deneyimler ekibimize öğrenciyle verimli bir özel dersin nasıl gerçekleştirileceği noktasında çok kıymetli tecrübeler kazandırmıştır. Zeytinburnu özel derslerimizle bu deneyimlerden yola çıkarak öğrenimin kalıcı hale gelmesini sağlamak amacındayız. Öğrencinin sınavlarda başarılı sonuçlar elde edebilmesi için deneyimlerimizi onlara aktarıyoruz. Onlarla her an irtibat halinde kalarak takıldıkları her türlü sorunlarında onların yanında oluyoruz.

Başarılı bir öğrencilik dönemi için en önemli dersler olan Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerinde son derece yüksek bilgi birikimine sahip bir ekiple derslerimizi gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz bilgilerini öğrencilere aktarma konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Aynı zamanda Zeytinburnu özel derslerimizde sınav odaklı çalışmayı esas alıyoruz. Böylelikle öğrenciyi gereksiz bilgi yükünden uzak tutmaktayız. Onları sınava en hazır hale getirecek konular üzerinden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gerek sayısal gerek eşit ağırlık gerek sözel alanlarında geniş birikimlere sahip kadromuzla öğrenciye aradığı her türlü desteği vermekteyiz. Öğrenciye bir şeyler katabilmek için son derece önemli olduğunu düşündüğümüz karşılıklı fikir alışverişleriyle öğrenimi en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle öğrenci hem derslere olan hakimiyetini geliştirecek hem de sınavlarda karşısına çıkan konularla ilgili farklı bakış açıları edinebilecektir.

Her yaşta öğrenciye özel ders

Zeytinburnu özel derslerimizde her yaştan öğrenciye özel ders vermekteyiz. Gerek sınavlara hazırlık dönemlerinde, gerekse sınavlarla geçecek öğrencilik hayatına iyi hazırlık için özel ders almak gerekecektir. Bu, zorlu bir yoldur. Türkçe de Matematik de Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler de sağlam temeller üzerinde inşa edilmesi gereken derslerdir. Temel Yeterlilik Sınavı ve Yükseköğretim Kurumları Sınavından oluşan yeni üniversitelere giriş sınav sistemi göz önüne alındığında dahi bunun önemi anlaşılacaktır. Kaldı ki liselere giriş için de bu derslerle ilgili yüksek bilgi birikimi ve yorum kabiliyeti gereklidir. Öğrencilerin derslerine hakimiyeti yüksek olmalıdır. Bizim için Zeytinburnu özel ders ile öğrencinin bu hakimiyet ve yorum kabiliyetini kazanması mümkündür. Öğrenciye doğru bilgilerin verilmesi halinde bu mümkün olacaktır. Yine özel derslerle öğrenciye doğru çalışma alışkanlıkları da kazandırılmalıdır. Genç ve dinamik üniversiteli öğrencilerden oluşan ekibimizle, öğrencinin dilinden anlayan bir özel ders anlayışıyla çalışıyoruz. Öğrencilere başarılı bir gelecek temin etmek için siz de bizimle irtibata geçebilir veya sitemiz üzerinden özel ders talebi oluşturabilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL.

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

diferansiyel özel dersşişli özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın