AutoCAD Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

AUTOCAD ÖZEL DERS

autocad özel ders

autocad özel ders

Teknolojik, mekanik her türlü aletin üretiminin başlangıcı AutoCAD ile gerçekleşir. Bir çizim programı olarak da nitelendirebileceğimiz AutoCAD olmadan bu tarz mekanik ürünleri hayata geçirmenin mümkün olduğunu söylemek mümkün değildir. Zira gündelik hayatımızın her alanında karşımıza çıkan pek çok ürünün üretimine başlanmadan önce AutoCAD programı ile çizimi yapılır. Bu ürün; standart, basit görünümlü bir sandalye de olabilir, buzdolabı da araba da yol da köprü de gökdelen de. Her ürün, her bir eşyanın üretim aşaması bunların çizimiyle başlar. Bu çizim de AutoCAD programıyla gerçekleştirilir.

İşte bu sebeplerle AutoCAD yazılımını üst düzeyde bilmeden mühendislik üzerinden başarılı bir meslek hayatı kurgulamak hayal, hatta hayalden fazlasıdır. Dinamik Özel Ders ekibi olarak, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde öğrencilik hayatlarına devam eden uzman ekibimizle verdiğimiz AutoCAD özel ders ile mühendislik fakültesinde okuyan öğrencilerin, AutoCAD yazılımını üst seviyede kullanabilmesini sağlamak için uğraşıyoruz.

TIKLAYIN HEMEN DERS TALEBİ OLUŞTURUN SİZİ ARAYALIM

Grup veya Birebir Özel Ders İmkanı

AutoCAD, en nihayetinde bir programdır. Bu programın çeşitli incelikleri vardır. AutoCAD‘in inceliklerine girerken, programın mantığını, nelerin önem teşkil ettiğini eğitmenle konuşarak öğrenmek AutoCAD özel ders ile mümkündür. Bakırköy’deki ofisimizde AutoCAD grup özel ders çalışmaları yaparak programın karşılıklı fikir alışverişiyle daha hızlı ve kalıcı şekilde öğrenilmesi de mümkündür.

Unutmamak gerekir ki bu program, uzun bir meslek hayatının temel ayaklarından birini teşkil eder. Öğrencinin programa olan hakimiyeti ile doğru orantılı olarak meslek hayatının şekillenmesi söz konusudur. Ekibimiz bunun bilinciyle AutoCAD özel ders çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor, öğrencinin AutoCAD kullanımında yetkin hale getirmek için uğraşıyor. Bunu yaparken de öğrenci için her türlü imkan kollanıyor. Piyasa ortalamasının çok daha altında ücretle bilgili, autocad sistemine son derece hakim olan üniversiteli eğitmenden kaliteli bir eğitim alınıyor.

Mesleki Hayatın Her Alanında Var Olan Bir Yazılım: AutoCAD

Belirttiğimiz gibi. AutoCAD hayatımızın hemen her alanında, insanlar bilmese de, vardır. Bu bakımdan autocad özel ders çalışmaların büyük bir titizlikle gerçekleşmesi gerekir. Elektrik tesisatı, baraj, araba, telefon gibi her türlü teknolojik ve mekanik alet edevatın yapımında ilk olarak AutoCAD ile çizim aşaması gerçekleştirilir. Bahsi geçen ürünlerin açıkça gösterdiği gibi AutoCAD programı üzerinde yüksek bir hakimiyet kurmadan başarılı bir mühendislik hayatı geçirilebileceğinden söz edilemez. AutoCAD özel ders ile öğrencinin programın her türlü detayına hakim olacağına inanıyoruz.

Gerek üç boyutlu çizimler, gerek milimetrik hesaplamaların en doğru şekilde gerçekleştirilmesi, gerek çeşitli eşyalara yönelik çizim tekniklerinin öğrenimi bu özel derslerin amaçları arasındadır. Özel dersler sona erdiğinde öğrencilerin, AutoCAD hakimiyetlerinin üst seviyede olmalarını sağlamak amacıyla yoğun çaba harcayacağımızı söyleyelim.

Eğitmen kadromuz üst düzey öğrencilerden oluşmaktadır. AutoCAD özel ders çalışmalarını yapacak olan ekibimiz ise mühendislik fakültesi öğrencilerinden oluşmaktadır. Ekibimiz kendi çabalarıyla, büyük bir özveriyle AutoCAD çizim programı üzerinde geniş bir hakimiyet kurmuşlardır. Bu hakimiyetlerini kimi yarı zamanlı işlerde kullanarak pekiştirmişlerdir.

Tüm bunlar, eğitmenlerimizin gelecekte yapacakları mesleklerine duydukları sevgiden kaynaklanmaktadır. Ekibimiz autocad özel ders ile bilgi birikimlerini öğrencilere en iyi şekilde aktarmanın gayreti içerisindendirler. Her türlü tasarımının mühendislik yaklaşımıyla yapılabileceği bu programı en iyi şekilde öğrenmek için genç ve dinamik eğitmen kadromuzdan siz de destek alabilirsiniz. İstanbul’un her yerinde özel ders çalışmaları gerçekleştirdiğimizi bir kez daha hatırlatalım. Aynı şekilde ofisimizde gerçekleştirdiğimiz özel ders imkanları da mevcuttur. Bunun için sitemizden özel ders talebi açabilir, ya da bizimle telefon yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

istatistik özel dersesenyurt özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın