Esenyurt Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

ESENYURT ÖZEL DERS

esenyurt özel ders

esenyurt özel ders

Bir öğrencinin okul hayatında, arzu edilen başarıyı yakalaması çoğu zaman sadece okul ile mümkün değildir. Doğru takviyelerle okula destek olunmalıdır. Öğrenci okulda kazandığı temeli, sınav ve yazılı odaklı amaca hizmet eden özel ders çalışmalarıyla beslemelidir. Ancak bu şekilde öğrenci, sınav ve yazılılarında istediği sonuçlara ulaşabilecektir. Türkiye’de eğitim öğretim hayatında sınav odaklı çalışmanın önemi yadsınamaz bir gerçektir.

Bu kapsamda dinamik özel ders ekibi olarak öğrencilerin yardımına koşuyoruz. Her yaş ve sınıftan öğrenciler ile İstanbul’un dört bir yanında özel ders çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Esenyurt özel ders ile bu anlayışımız doğrultusunda Esenyurt’ta bulunan öğrencilere özel ders veriyoruz. Kaliteli, genç ve dinamik bir ekip ile öğrenciyi hem ulaşım sorunundan uzak tutuyor hem de ona verimli özel ders çalışması imkanı sağlıyoruz. Amacımız öğrenciyi, eğitim öğretim hayatında bir adım öne geçirmek, ona ihtiyaç duyduğu bilgi birikimi ve motivasyonu sağlamaktır.

TIKLAYIN HEMEN DERS TALEBİ OLUŞTURUN SİZİ ARAYALIM

Üniversiteli Eğitmen ile Öğrencinin Dilinden Anlayarak Özel Ders Çalışması

Dinamik özel ders ekibi olarak Türkiye’nin en yüksek profilli okullarında eğitim öğretim hayatını sürdüren eğitmen kadromuzla öğrencilere özel ders veriyoruz. Ekibimiz, Türkiye’de dereceye girmiş, yani sınav başarısı yakalamanın yolunu bilen üniversiteli öğrencilerden oluşuyor. Bu da sınav yolunda püf noktalara hakim bir ekibe sahip olduğumuzun göstergesi. Böylelikle öğrencilere sınav ve yazılılarında başarılı olabilme noktasında Esenyurt özel ders çalışmalarıyla, sahip olduğumuz bilgileri aktarmak istiyoruz.

Eğitmen kadromuz, öğrencilerin halinden en iyi şekilde anlayabilecek olmanın avantajını en iyi şekilde kullanmayı amaçlıyor. Öğrencinin takıldığı her noktada onlara destek oluyor, öğrenimi kalıcı hale getiriyor. Konu anlatım ve pratik çalışmalarımızda öğrencilerin her sorularına açıklayıcı cevaplar vererek, soru işaretli hiçbir nokta kalmaması için uğraşıyoruz.

Başarıya giden yolda öğrencinin dersleri sistematik bir şekilde kavraması önemlidir. Öğrenci hem bilgi birikimini geliştirmeli hem de bu bilgileri sebep sonuç ilişkisi içinde kurgulayabilmeli. Yani bilgiler, öğrencinin beyninde sağlam bir zemine oturabilmelidir. Esenyurt özel ders ile bunun gerçekleşmesi için uğraşıyor olacağız. Bunu başarmak da çalışmaların doğru bir sistem üzerinden ilerlemesine bağlıdır.

Müfredat Konularına Hakim, Her Ders İçin Uzman Eğitmen Kadrosu

Öğrencilerin yazılı ve sınav başarılarını belirleyen temel dersler Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler dersleridir. Bu derslerdeki başarı öğrencilik hayatını ve buna bağlı olarak meslek hayatının gidişatını belirler. Kısacası öğrencilerin bu dersler üzerinde hakimiyetinin iyi olması gerekmektedir. Esenyurt özel derslerimizde bu hakimiyeti sağlamak için konu anlatım ve akabinde pratik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Konu anlatımlarında, karşılıklı diyalog yoluyla öğrencinin konu üzerinde gerekli bilgi birikimini sağlamasını amaçlıyoruz. Pratik çalışmasını ise özel ders sürecinin en önemli parçası olarak görüyoruz. Zira pratik çalışmalar, konu anlatımlarının soru üzerinde doğru bir şekilde uygulanıp uygulanmadığını gösterir. Öğrencinin derslere, konulara olan hakimiyetinin ne düzeyde olduğunu gösterir.

Hiç şüphesiz öğrenci, bilgileri ezberlememeli; onları sorular üzerinde doğru kullanabilecek şekilde öğrenmelidir. Esenyurt özel ders bunu amaçlar. Öğrenci sahip olduğu bilgileri farklı soru tarzları karşısında en iyi şekilde uygulayabilmelidir. Pratik çalışmaları tüm bu yetilerin gelişmesini sağlar. Sağlam bir bilgi birikimi üzerine verimli bir pratik çalışmasıyla öğrencilik hayatı olumlu yönde seyredecektir.

Öğrenci derslerinde başarılı oldukça daha yüksek motivasyonla çalışacaktır. Bu isteği muhakkak kendinde bulacaktır. Bu noktada biz de Esenyurt özel ders çalışmalarıyla öğrencinin yanında oluyoruz. Başarılı bir öğrencilik hayatı için dinamik özel ders ekibi olarak bize ulaşabilirsiniz. Telefon yoluyla bizimle irtibata geçmek veya sitemiz üzerinden özel ders talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

HEMEN ÖZEL DERS ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

autocad özel dersbakırköy özel ders hocası
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın