Eyüp Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

EYÜP ÖZEL DERS

Öğrencileri, uzun eğitim öğretim hayatlarında zorlu bir süreç bekliyor. Sınav sistemleri kısa periyotlarda değişiklikler gösteriyor. Ancak nihayetinde tüm bu değişiklikler karşısında öğrencilerin başarılı olması, iyi liseler ve üniversiteler kazanması gerekir. Başarılı bir meslek hayatı için zorunlu olan budur. Bunun için istek, odaklanmak ve motivasyon gerekir. Öğrencileri başarıya taşıyacak olan bu kavramlar her şeyden önce iyi bir çalışmayı zorunlu kılar.

Öğrenciler hayatları boyunca karşılarına çıkacak olan Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerine iyi bir hakimiyet kuramadıkça değişen sistemlerin bir önemi olmayacaktır. Çünkü her sınavın ortak paydası bu derslere olan hakimiyetin yüksek olmasını zorunlu hale getirmesidir. Dolayısıyla öğrenciler bu derslerin üzerine yoğunlaşmalı ve temelleri sağlam atmalıdır. Atılan sağlam temel öğrenciye mutlu bir geleceğin anahtarını verecektir.

Bahsettiğimiz bu derslere olan hakimiyetin güçlendirilmesi tek başına okul dersleriyle mümkün değildir. Öğrencinin bu noktada fazladan yardıma ihtiyaç duyacağı açıktır. Dinamik Özel Ders ekibi olarak işte tam bu noktada biz devrede giriyoruz. İstanbul’un dört bir yanında özel ders veren genç ve dinamik eğitmen kadromuzla İstanbul’un dört bir yanındayız. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz Eyüp özel ders ile Eyüp’te bulunan öğrencilerin ayağına gidiyor, onları her türlü sınav ve yazılıya en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Üniversiteli Eğitmen ile Çok Daha Verimli Özel Dersler

Eyüp özel derslerimizde Dinamik Özel Ders ekibi olarak en büyük farkımız öğrencinin dilinden anlayan genç, dinamik, bilgili bir eğitmen ile öğrenciye özel ders veriyor olmamızdır. Öğrencinin sınav veya yazılıları için yaptığı hazırlıkta, merak ettiği her soruda kendisini aydınlatabilecek bir eğitmenin var olması. Bunlar öğrencinin her an ihtiyaç duyduğu, bizim de Eyüp özel ders ile sağladığımız imkanlardır. Ders saatleri içinde veya dışında öğrencinin her an yanında bulunacak bir eğitmen ile özel dersleri onun için hem daha verimli hem de daha keyifli hale getiriyoruz.

Yüksek Bilgi Birikimi, Büyük Tecrübe

Eğitmen kadromuz Türkiye’nin en önde gelen üniversitelerinde eğitim öğretim hayatını sürdüren dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimiz, Eyüp özel ders ile piyasa ortalamasının çok daha altında bir maliyet karşılığında öğrencilere çok büyük avantajlarla dolu bir çalışma imkanı sağlamaktadır. Genç ekibimiz üniversite hayatı boyunca çok sayıda özel derse giren üniversiteli öğrencilerden oluşmaktadır.

Verilen yüzlerce özel ders, birlikte çalışılan onlarca öğrenci, eğitmen kadromuza özel ders konusunda büyük tecrübeler kazandırmıştır. Böylelikle müfredat konularına hakimiyetleri güçlenmiş, hem de bu bilgilerin öğrenciye aktarımı konusunda çok sağlam bir pratik kazandırmıştır. Ekibimiz, bu tecrübeleri ışığında bilgi birikimini öğrenciyi sağlam yoldan başarıya götürecek olan plan ve programlar üzerinden yürütmektedir.

Bu noktada en önemli konulardan biri yeni sınav sistemleri uyarınca derslerin sınav başarılarına olan ağırlığındaki değişiklikler. Hiç şüphesiz, eğitim öğretim hayatının en önemli yüzdelik dilimini Türkçe ve Matematik oluşturuyor. Yeni üniversitelere giriş sınavıyla birlikte bu derslerinin sınav başarısına olan etkilerinin tarihte hiç olmadığı kadar yükseldiğini görüyoruz. Bu durumun beraberinde getirdiği öncelikleri iyi anlamak lazım. Yani öğrencinin bu dersler üzerinde çok sağlam bir bilgi birikimi sağlamış olması gerekir. Eyüp özel ders ile bunu başarmak mümkün. Eğitim öğretim hayatının her döneminde çok ve verimli çalışarak bu derslerde başarılı olabilmek mümkündür. Bunun yanında iyi bir eğitmen de önemli bir ihtiyaçtır. Biz bu ihtiyacı Eyüp özel ders ile kapıyor, öğrencilere çok parlak bir gelecek sunmaya çalışıyoruz. İyi bir çalışma programı eşliğinde daha başarılı ve parlak bir gelecek için siz de Dinamik Özel Ders’ten özel ders alabilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

levent özel dersyeşilköy özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın