Yeşilköy Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

YEŞİLKÖY ÖZEL DERS

Özel ders, eğitim öğretim hayatının her basamağında öğrenci için önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç öğrencilerin girecekleri sınavı merkeze alma zorunluluklarının bir sonucudur. Tek başına okulda yapılan dersler öğrencilik hayatının başarılı olması için yeterli değildir.

Öğrencinin takviye katkılar alması gerekir. Bu katkı da özel dersten gelir. Öğrenci derslere hakimiyetini özel ders ile çok daha kalıcı hale getirir. Test tekniklerini geliştirir, girdiği yazılı ve sınavlara hazır hale gelir. Bunun için başarılı bir eğitmenden alınacak özel ders çok önemlidir.

Biz de İstanbul’un dört bir yanında geniş bir ekibimizle öğrencilerin yardımına koşuyor, onları öğrencilik hayatlarında yalnız bırakmıyoruz. Her yaştan ve sınıftan ilkokul, lise, ortaokul ve üniversite öğrencilerine Yeşilköy özel ders hizmeti sağlıyoruz, buradaki öğrencilerin dersleriyle ilgili her türlü sıkıntılarının çözümüne yardımcı oluyoruz.

Alanlarına hakim, yüksek bilgi birikimine sahip donanımlı, genç ve dinamik ekibimizle öğrencilerin eğitim öğretim hayatında bir adım öne geçmesi mümkün.

yeşilköy özel ders

yeşilköy özel ders

HEMEN ÖZEL DERS TALEP FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM

Uygun Fiyat, Yüksek Performans

Özel ders nihayetinde masraflı bir iştir ve pek çok eğitmen fahiş ücretler karşılığında özel ders vermektedir. Dinamik özel ders ekibi olarak Yeşilköy özel ders hizmetimizi piyasa ortalamasının çok daha altında veriyoruz. Aile bütçesini sarsmayacak fiyatlar üzerinden verdiğimiz özel derslerimiz ile genç ve bilgili eğitmenden alınan dersler ile yüksek verim sağlıyoruz. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler gibi eğitim öğretim aşamasının her aşamasında ihtiyaç duyulan derslerde özel ders çalışmalarını konu anlatım ve bol pratik üzerinden yürütüyoruz.

Dinamik özel ders ekibi olarak her biri Türkiye’nin önemli üniversitelerinde okuyan, geniş bilgi birikime sahip öğrenciler ile Yeşilköy özel ders veriyoruz. Öğrenci, konulara hakim eğitmenlere her türlü soruyu sorarak derslerine en iyi şekilde çalışma imkanı buluyor.

Ekibimiz Yeşilköy özel ders çalışmalarında verimin artması için sistem değişikliklerini de yakından takip etmektedir. Bu noktada öğrenciye soru çözümlerinde farklı bakış açıları kazandırmak ve bu bakış açısını sağlam bir ders hakimiyetine dayandırmak istiyoruz. Öğrencinin ders saatlerinin dışında da irtibat kurabileceği bir eğitmenle onu parlak bir geleceğe hazırlıyoruz. Öğrenci her bir Yeşilköy özel ders ile konuları daha iyi kavrayacak ve bu da öğrenciye yüksek bir çalışma motivasyonu sağlayacaktır. Bu motivasyonla doğru orantılı olarak da öğrencinin sınav ve yazılılarında özgüveni artacaktır.

En önemlisi ise öğrencinin ezber bakış açısından kurtularak her bir soru tarzı karşısında farklı çözüm yönetmeleri geliştirebilmesidir. Bunun için pratik çalışmalarına çok önem veriyoruz. Verimli pratik çalışmaları özel derslerin en önemli noktasıdır. Öyle ki pratik çalışmalarıyla desteklenmeyen konu anlatımları her daim havada kalacak, öğrencinin zihninde netleşmeyecektir. Bu da öğretim hayatını yüksek başarılarla şekillendirmiş ekibimizin, başarı yolunda edindiği tecrübeleri öğrencilere aktarmasıyla birleşecektir.

Üniversiteli Eğitmen Neden Tercih Edilmelidir ve Nasıl Bir Avantaj Sağlamaktadır?

Özel ders her şeyden önce öğrenci ile eğitmen arasında sağlıklı bir diyaloğun kurulmasıyla mümkündür. Bunu, eğitim öğretim hayatını çok geride bırakmış bir kişiyle sağlamak kolay değildir. Biz Yeşilköy özel derslerimizi üniversiteli öğrencilerden oluşan ekibimiz ile veriyoruz. Böylelikle öğrenci, iyi bir diyaloğu rahatlıkla geliştirebileceği eğitmene her türlü soruyu sorabiliyor, onun bilgi birikiminden kolaylıkla faydalanabiliyor.

Aynı zamanda eğitmen kadromuz, çok sayıda özel ders vermiş olmanın getirdiği tecrübeyle konuları öğrencilere aktarma noktasında büyük avantaj meydana getiriyor. Onlarla aynı dili konuşuyor, başarının anahtar noktalarını onlarla paylaşıyor. Yeşilköy özel ders ile eğitim öğretim hayatında bir hatta birkaç adım önde olmak için siz de Dinamik özel ders ekibinden özel ders almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir veya sayfanın altında bulunan hızlı ders formunu doldurabilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

eyüp özel dersfatih özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın