Fatih Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

FATİH ÖZEL DERS

Verimli ders çalışmak başarının anahtarıdır. Çok çalışmak her zaman verimli çalışmak anlamına gelmiyor. Bundandır ki pek çok öğrenci çok çalışmasına karşın yazılı ve sınavlarında arzuladığı başarıyı yakalayamayabiliyor. Bu sebeple öğrenciye yol gösterecek, çalışma programlarını birlikte şekillendirebilecek bir özel ders başarı yolunda önemli bir ihtiyaçtır. Bu dersleri, başarıya giden yolu iyi bilen eğitmenlerden almak gerekir.

Dinamik özel ders ekibi olarak Türkiye’nin en değerli okullarında öğrenci olan eğitmen kadromuzla öğrencilerin tam da bu noktada yanında oluyoruz. İstanbul’un dört bir yanında özel ders verdiğimiz gibi Fatih özel ders ile İstanbul’un güzide semtlerinden birinde de öğrenciler için çalışıyoruz.

Başarının formülünü  bilen, her türlü sınavdan büyük bir başarıyla ayrılan eğitmen kadromuzla öğrencilerin de aynı hatta daha yüksek başarıları için uğraşıyoruz. Fatih özel ders öğrenciye doğru çalışmanın formüllerini gösterecek, onu her türlü sınava hazır hale getirecektir.

Eğitmenlerimiz gerek bilgi birikimleri gerekse bu bilgileri öğrenciye ilebilme noktasında geniş tecrübeler edinmiştir. Unutmamak gerekir ki bir eğitmenin başarısı ne kadar bildiği değil, onu karşısındakine ne kadar iyi aktarabildiğidir. Çeşitli derslerde geniş bilgi birikimine sahip ekibimiz bu bilgileri aktarma noktasında da öğrencilerin ihtiyacı olan tüm kriterlere sahiptir.

TIKLAYIN HEMEN ÖZEL DERS TALEBİ OLUŞTURUN, SİZİ ARAYALIM

Neden Tecrübeli ve Üniversiteli Eğitmen

Çünkü her şeyden önce öğrencinin dilinden anlamak gerekir. Sınav ve yazılılarla geçen öğrencilik süreci, ilkokuldan üniversiteye kadar geçen uzun ve zorlu bir süreci kapsar. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler gibi sınav başarılarının temelini oluşturan derslerde öğrenci için kritik konuların tespit edilmesi gerekir. Böylelikle çalışma programı, yapılan bu tespitler etrafında şekillenir. Hiç şüphesiz özel derslerde öğrencinin kendini rahat hissetmesi, bundan keyif alması gerekir. Fatih özel derslerimide dikkat ettiğimiz hususlardan biri de budur.

Öğrenciyi özel derslerden keyif alır hale getirmek. Bu derslerin verimli olduğuna ve başarının anahtarı olduğuna inandırmak. Böylelikle öğrenci hem müfredat konularına daha hakim olacak hem de bu hakimiyet ona büyük bir çalışma azmi getirecektir. Bunu yapmak için Fatih özel ders öğrenci için bulunmaz bir imkandır.

Özel Derslerimizde Hangi Çalışma Prensiplerini Kullanıyoruz?

Dinamik ve genç eğitmen kadromuz aynı zamanda Türkiye’nin en başarılı öğrencilerini bünyesinde barındırıyor. Bu ekip başarıya giden yolu çok iyi bilmektedir. Başarı için çalışma prensiplerinin nasıl olması gerektiğini de… Fatih özel derslerimizi konu anlatım ve pratik çalışması olarak ikiye ayırıyoruz. Öğrencini her türlü soruyu sorma imkanını yakaladığı konu anlatımlarımızda öğrenciye dersleriyle ilgili bilgileri veriyor ardından pratik çalışmalarına geçiyoruz.

Unutmamak gerekir ki pratik çalışmaları sınav başarısının en önemli kilit çözücüsüdür. Verimli pratik çalışmaları olmadan Yükseköğretim Kurumları Sınavı, Temel Yeterlilik Sınavı ve liseye giriş sınavlarında başarı olasılığı büyük oranda azalacaktır. Bu nedenle pratik çalışmalarına büyük önem veriyoruz ve Fatih özel ders için en önemli gerekçelerden biri olarak da bunu gösteriyoruz.

Pratik çalışmalarımızda en büyük önceliğimiz öğrencileri anlamadığı her noktada aydınlatmak. Onları farklı sorulara karşı sağlam bir bakış açısı geliştirebilmeye itmek. Böylelikle sorulara ezber üzerinden bakmaktan kurtulacak, sahip oldukları bilgileri her türlü soruya göre kullanabileceklerdir. Fatih özel dersin başarıya ulaştığına da bu noktada kanaat getiriyoruz.

Tüm bu hususları göz önünde bulundurarak her yaştan öğrenci için başarılı bir gelecek adına Fatih özel ders etkili ve akılcı bir yoldur. Bu yolda siz de Dinamik Özel Ders ekibi olarak yardımımızı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başarıyı asla tesadüfe bırakmayın.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

yeşilköy özel dersüsküdar özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın