Güngören Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

GÜNGÖREN ÖZEL DERS

güngören özel ders

güngören özel ders

Öğrencilik uzun ve zorlu bir maratondur. Bu maratonda öğrencinin yarı yolda kalmamasını sağlamak doğru kararlarla mümkündür. Öğrencinin sadece okuldan aldıklarıyla yetinmemesi gerekir. Ekstra takviyeler yazılı ve sınavlarda başarı için çok önemli bir ihtiyaçtır. Dinamik özel ders ekibi olarak İstanbul’un her köşesinde özel dersler yapıyor, öğrencilere yardımcı oluyoruz. Her yaş her sınıftan öğrenciyle özel ders çalışmaları yapıyoruz. Güngören özel ders ile İstanbul’un Güngören ilçesinde bulunan öğrencilere de özel ders hizmeti götürüyoruz.

Öğrenciye konforlu ev ortamında özel ders veriyoruz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de kalıcı bir öğrenimle öğrenciyi bir adım öne geçiyoruz. Her derste alanına hakim uzman eğitmen kadromuzla öğrencilerimizle yakın iletişim kuruyor, onların her türlü sorularına yanıt bularak özel ders veriyoruz. Güngören özel ders sayesinde öğrenci için daha parlak bir geleceğin kapıları açılıyor olacak. Burada önemli olan öğrenciyi buna ikna edebilmek. Genç ve dinamik eğitmen kadromuzla tam da bunun için öğrencinin yanındayız.

TIKLAYIN, DERS TALEP FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Öğrenciyi Gereksiz Ağırlıklardan Kurtararak Verimli Çalışma

Öğrencilerin sıkça yaptığı hatalardan biri sınav ve yazılılarda hiçbir karşılığı olmayan konulara fazla yüklenmektir. Bu nedenle öğrenci derslerin getirdiği aşırı yükün altında ezilmekte, çalışmaktan soğumaktadır. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde öğrenimlerini sürdüren eğitmen kadromuz bu gereksiz yükleri öğrencinin sırtından alma noktasında önemli tecrübelere sahipti. Güngören özel dersin en önemli amacı öğrenciyi yazılı ve sınavlarına en verimli şekilde hazırlamak. Bu amaçla gereksiz konu yükünden öğrenciyi kurtarmak. Ona, işe yarar konularda geniş bir bilgi birikimi sağlamak ve karşısına çıkan sorulara doğru açılardan bakabilmeyi öğretmek.

Türkçe, Fen Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler derslerinde nihai amacımız budur. Karşılıklı iletişim yoluyla verimli konu anlatımları ve takiben pratik çalışmaları. Bu pratik çalışmaları ile öğrencinin, öğrendiklerini pekiştirmesi gerekir. Aynı zamanda öğrencinin sorulara ezber anlayışıyla bakmamasını sağlamak da özel dersin püf noktalarından biridir. Nihayetinde öğrenci, dersleriyle ilgi bilgi birikimini soruların çözümünde doğru bir şekilde kullanmalıdır. Güngören özel ders çalışmaları kapsamında sıkça yaptığımız pratik çalışmalarıyla öğrenci yeni soru tarzları görecektir. Böylelikle derslerine ilişkin bilgilerini soruya en doğru şekilde uygulayacak ve başarıyı yakalayacaktır.

Özel dersin gerek iyi bir lise gerekse iyi bir üniversite açısından önemi unutulmamalıdır. Bunlar öğrenciye başarılı bir meslek hayatının kapılarını açar. Öte yandan bu kapıların açılması öğrencilik hayatının planlı programlı geçirilmesiyle mümkündür. Genç, dinamik ve müfredat konularına hakim olan ekibimiz Güngören özel ders ile öğrenciye iyi bir üniversiteye giden yolu açmaktadır. Unutulmamalıdır ki doğru çalışma teknikleri, doğru iletişim ve doğru eğitmenle her şey mümkündür. Öğrencinin okula en iyi şekilde takviye yapması büyük önem taşır. Tüm bunları uzun yıllarını özel derse adamış dinamik eğitmen kadromuzda bulabilirsiniz.

Öğrencinin Dilinden Anlayan Üniversiteli Eğitmenden Özel Ders

Özel ders çalışması öğrenci için keyifli olmalıdır. Öğrencinin, özel derslere isteyerek katılmaması halinde bu özel dersin veriminden bahsetmek mümkün olmayacaktır. Biz Güngören özel derslerimizin öğrenci için karşılıklı iletişim ile geçmesine büyük önem veriyoruz. Öğrenci sorarak öğreniyor, sordukça öğrenim kalıcı hale geliyor ve bu da onlar için parlak sınav sonuçlarını beraberinde getiriyor.

Dinamik özel ders ekibi olarak öğrencinin dilinden anlıyoruz. Eğitim anlayışımızın merkezine öğrenciyi koyuyor, çalışmalarımızı ona göre şekillendiriyoruz. Kendileri de sınav süreçlerinden başarıyla geçmiş özel ders ekibimiz öğrencileri en iyi şekilde anlayıp onlara yardımcı olmayı amaçlıyor. Güngören özel ders ile siz de bizimle irtibata geçebilir mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

kadıköy özel dersistinye özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın