İstinye Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

İSTİNYE ÖZEL DERS

istinye özel ders

istinye özel ders

Öğrencinin sınav odaklı verimli çalışmalar yapabilmesi sadece okulda öğrendikleriyle mümkün değildir. Özel ders öğrencileri sınava hazırlama noktasında etkili yollardan biridir. Kaliteli bir özel ders süreci öğrenciyi müfredat konularına hakim kılar, onları sınavlarında başarıya ulaştırır. Kaliteli bir özel ders ise başarılı bir eğitmenle mümkündür.

Bu eğitmen öğrencinin dilinden konuşabilmelidir. Yüksek konu hâkimiyetine sahip olmakla birlikte bildiklerini iyi bir şekilde aktarabilmesi de veliler  ve öğrencilerin eğitmenden bekledikleri arasındadır. Dinamik özel ders ekibi olarak Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde öğrencilik hayatını sürdüren eğitmenlerden oluşan kadromuzla özel derslerimizi veriyoruz.

İstanbul’un dört bir yanında verdiğimiz özel derslerle öğrencilere zorlu süreçlerde yardımcı oluyoruz. İstinye özel ders de İstanbul’un her yerinde var olma gayemiz doğrultusunda yapmış olduğumuz özel ders çalışmalarından biri. Öğrencinin dilinden konuşan, onun geçtiği yolları iyi anımsayan ve öğrencinin halinden anlayan üniversiteli eğitmen kadromuz iyi bir özel ders süreci vaat ediyor. İstinye özel ders ile öğrenci eğitim öğretim yılının sonunda konulara çok daha hakim olacak özgüveni yükselecektir.

TIKLAYIN, DERS TALEP FORMU DOLDURUN SİZİ HEMEN ARAYALIM

Gereksiz Konuların Getirdiği Yükten Öğrenciyi Kurtarmak

Müfredat konularına sınav odaklı bakarak özel ders çalışmalarını yürütmek çok önemlidir. Bu yönde ilerleyen özel ders süreci öğrenciyi gereksiz baskıdan kurtaracaktır. Öğrenci sınav ve yazılı odaklı olarak çalışmanın avantajlarından faydalanabilmelidir. Bunun için öğrenciye kapılar açmak gerekir. Bu kapıyı açmanızda İstinye özel ders aracılığıyla sizlere yardımcı oluyoruz. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler derslerinde öğrencilere alanlarında uzman eğitmen kadromuzla hizmet veriyoruz. Öğrencilerle gerçekleştirdiğimiz pearik ve konu çalışmaları ile özel dersler çok daha verimli hale gelecektir.

İstinye özel ders çalışmalarıyla başarılı sınav ve yazılı süreçleri geçirecek olan öğrenci bunun keyfini alacak ve daha yüksek motivasyonla çalışmalarını sürdürecektir. Öğrenciyi müfredat konularının getirdiği gereksiz yüklerden arındırmak da bu sürecin en önemli parçalarından biridir. Bunun için sınav tarzlarına ve sınavda ağırlık verilen konulara hakim eğitmenlerin varlığı önemlidir. Genç ve dinamik ekibimiz lise ve üniversite sınavlarında büyük başarılar yakalayarak öğrencilik hayatlarına Türkiye’nin en önde gelen üniversitelerinde devam etmektedir. Ekibimiz sınav odaklı verimli çalışabilme becerisiyle pek çok başarı elde etmiştir. Bu başarılı öğrencilik deneyimi ve yıllardır süren özel ders tecrübesi başarılı bir özel ders çalışması için kusursuz bir bileşimdir.

Öğrenci Merkezli Çalışma

İstinye özel ders çalışmalarımızda öğrencileri merkeze alıyor, çalışma programlarımızı onların ihtiyaçları doğrultusunda belirliyoruz. Öğrencinin kendisini eksik hissettiği her derse özel eğitmen kadromuzla eğitim kalitemizi yüksekte tutmanın gayreti içerisindeyiz. Geniş, genç, dinamik ve bir o kadar da özel ders tecrübesine sahip ekibimiz öğrenciye,  kendini huzurlu hissedebileceği bir çalışma ortamı sunuyor.

İstinye özel ders süreçlerimizin verimi açısından öğrencinin rahatlıkla soru sorabilmesi, takıldığı noktaları hiç düşünmeksizin eğitmenine danışabilmesini çalışma veriminin artması noktasında çok önemli buluyoruz. Çalışmalarımız da bu doğrultuda şekilleniyor.

Öğrenci, dersin her anında bilmediği konuları sorma fırsatı yakalıyor, öğrenim böylelikle çok daha kalıcı hale geliyor. İstinye özel ders sürecinin sonunda her yaştan her sınıftan öğrenci eğitim öğretim hayatında bir adım öne geçebiliyor. Tüm bunları kaliteli eğitmenlerimizin, işlerini severek yapıyor olmasına duyduğumuz inançla belirtiyoruz.

İstinye özel ders ile siz de eğitim öğretim hayatında öne çıkabilir, avantajlı konuma gelebilirsiniz. Tüm bunları yaparken aynı zamanda derslere olan hakimiyetin artmasının getirdiği motivasyonu da hissedecek, parlak bir geleceğe emin adımlarla ilerlemiş olacaksınız. Bunun için bizimle telefon yoluyla irtibata geçebilir veya sitemizden özel ders talebi oluşturabilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

güngören özel dersesenler özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın