Esenler Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

ESENLER ÖZEL DERS

Başarılı bir öğrencilik hayatı, motivasyon ve konulara hakimiyetle mümkündür. Bunun için öğrencinin okulda öğrendiklerinin yanında birtakım takviyelere ihtiyacı vardır. Özel ders, günümüz eğitim sisteminde okula en büyük destektir. Veliler tarafından sıkça tercih edilen özel ders çalışmaları için doğru eğitmeni seçmek büyük önem taşır.

Öyle ki doğru bir eğitmenden alınmayan özel ders öğrenciye hiçbir şey katmayacak, bilakis onu derslerinden soğutacaktır. Dinamik özel ders ekibi olarak genç eğitmen kadromuzla öğrencilere mutlu ve verimli bir özel ders çalışması sunuyoruz. Esenler özel ders çalışmalarımızla İstanbul’un çeşitli ilçelerinde olduğu gibi Esenler ilçesinde de öğrencilerin yanında oluyoruz. Doğru çalışma programları ve karşılıklı iletişim ile verimli bir özel ders süreci Esenler özel ders ile mümkündür.

Uzun yıllardır özel ders çalışmalarının içinde yer almış üniversiteli öğrencilerden oluşan eğitmen kadromuzla öğrencileri parlak bir geleceğe hazırlıyoruz. Öğrencileri dinleyerek, karşılıklı iletişim kanalıyla en doğru çalışma programını belirliyor, bu kapsamda özel derslerimizi gerçekleştiriyoruz.

TIKLAYIN TALEP FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Her Yaştan Her Sınıftan Öğrenciye  Eğitim

Esenler özel derslerimizde her yaş ve sınıftan öğrenciye özel ders imkanı sağlıyoruz. Öğrencinin, eğitim öğretim hayatının her kademesinde özel derse ihtiyaç duyması mümkündür. Özel dersin amacı lise veya üniversitelere giriş sınavına hazırlık olduğu gibi yazılılara iyi bir şekilde hazırlanmak da özel ders ile mümkündür. Öte yandan öğrencinin ilkokul veya ortaokulda sağlam bir bilgi birikimine sahip olması için de özel ders önemli bir yoldur.

Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerinde sağlam bir temele sahip olmak sınavların yaklaştığı dönemlerde öğrencilerin işini bir hayli kolaylaştıracaktır. Nihayetinde eğitim öğretim hayatının her basamağında, yapılan çalışmaların amacı sınav başarısıdır. Biz, genç ve dinamik ekibimizle öğrencilere sağladığımız Esenler özel ders ile onların eğitim öğretim hayatında bir adım öne geçebilmelerini kendimize amaç ediniyoruz.

Eğitim öğretimin başlarında bahsi geçen dersler üzerinde sağlam bir bilgi birikimi ve bakış açısına sahip olmak muhakkak ki ilerleyen dönemlerde büyük avantajlar getirecektir. Öğrenci her yıl biraz daha zorlaşan konuları sağlam bir temele sahipken çok daha rahat öğrenecektir. Bu kapsamda soruları da sağlıklı bir bakış açısı üzerinden değerlendirebilecektir.

Hiç şüphesiz öğrencinin, dersleriyle ilgili edinmiş olduğu bilgiyi soru çözümü sırasında doğru kullanabilmesi gerekir. Bu da konu öğreniminin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olmasını zorunlu kılar. Aynı şekilde, süreç çok sayıda pratik çalışması ile devam ettirilmelidir.

Dinamik özel ders ekibi olarak Esenler özel ders ile zorlu süreç ve uzun yılların sonunda girilecek sınavlara odaklanarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Öğrencileri gereksiz yüklerden kurtarıyor, ona rahat bir çalışma imkanı sağlıyoruz. Öğrenciyi merkezine aldığımız eğitim anlayışında öğrencilere soru sorarak öğrenme imkanı tanıyoruz. Onların dilinden iyi anlayan, çünkü kendileri de bizzat öğrenci olan üniversiteli öğrenciler Esenler özel ders çalışmalarının keyifli gerçekleştirilebilmesini beraberinde getirir.

Müfredat Konularına Yüksek Hakimiyet ve Değişikliklere Yakın Takip

Türkiye’de sınav sistemlerinin ve içeriklerinin hızla değiştiği açık. Eğitmen kadromuz bu değişiklikleri yakından takip etmekte, sınav sorumluluğuyla bağlantılı olarak çalışma programlarını şekillendirmektedirler. Esenler özel derslerin amacı belirttiğimiz üzere sınav ve yazılılarda yüksek notlar elde etmektir. Bu sebeple eğitim sistemindeki değişiklikleri takip eden ve alanlarına hakim çeşitli eğitmenler ile Esenler özel ders çalışmaları öğrencileri bir hatta birkaç adım öne geçirmektedir. Parlak bir gelecek için iyi bir özel dersin anahtar niteliğinde olduğunu unutmamak gerekir. Bu anahtara sahip olmak için bizimle sitemiz veya telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

HEMEN ÖZEL DERS ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

istinye özel dersmerter özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın