Merter Özel Ders

 In Eğitim Yazıları

MERTER ÖZEL DERS

merter özel ders

merter özel ders

Öğrencinin her halinden anlayan eğitmenle alınacak özel dersler zorlu öğrencilik yıllarında önemli bir ihtiyaçtır. Eğitim öğretim hayatının her basamağı öğrenci için yeni zorlukları beraberinde getirir. Bu kimi zaman bir yazılıdır, kimi zaman bir ünite kimi zaman ise bir dersin herhangi bir konusudur. Bu gibi zorlukları özel dersle aşmak mümkündür.

Verimli özel ders ise kaliteli bir eğitmen ile mümkündür. Dinamik özel ders ekibi olarak, üniversiteli öğrencilerden alınan özel derslerin öğrencinin ihtiyaçlarına karşılık vereceğini düşünüyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’nin en önemli üniversitelerinde okuyan üniversiteli eğitmenlerimizle öğrencilere verdiğimiz Merter özel ders ile başarılı, parlak bir geleceğin ilk adımlarını atıyoruz. Alanlarına hakim, konu bilgisi yüksek ve anlatım kabiliyetiyle güçlük eğitmen kadromuzla öğrencilerin hizmetindeyiz.

TIKLAYIN HEMEN ÖZEL DERS FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Başarılı Bir Eğitim Öğretim Yılı için Her An Destek

Merter özel ders çalışmalarımızla öğrencilerle birlikte bir eğitim öğretim yılını geçiriyoruz. Sınav ve yazılılar noktasında kritik dersleri doğru çalışma programlarıyla öğrenciye aktarıyoruz. Amacımız sınav ve yazılı günü gelip çattığında öğrencinin konu hakimiyeti ve gerekli bakış açısına sahip olmasını sağlayabilmek. Böylelikle kendine çok daha güvenli bir şekilde sınavlara girip en iyi sonuçları almalarını sağlamak. Eğitmen ekibimizin yıllardan beridir devam eden özel ders çalışmalarının neticesinde Merter özel dersleri en verimli şekilde geçirmek suretiyle öğrencinin eğitim öğretim hayatında birkaç adım öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Gerek pratik çalışmaları gerekse konu anlatımlarla özel ders çalışmaları sistematik bir biçimde yürütülecek, öğrenci gereksiz bilgilerden uzak tutulacaktır. Unutmamak gerekir ki öğrencinin en büyük rakibi zamandır ve bu zamanı doğru kullanmak gerekir. Zamanı doğru kullanım da öğrenilmesi gereken bir şeydir. Bunu müfredatın önemli konuları üzerinde yeterli derecede hakimiyet kurmak ve çok sayıda pratik çalışması yaparak sağlamak mümkün. Biz de Merter özel ders çalışmalarımızda bu iki noktaya büyük önem veriyoruz. Öncelikle konu anlatımlarını öğrencinin yüksek katılımıyla gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Özel dersin verimli olduğunu anlamak için öğrencinin merak ettiklerini öğrenebiliyor olmasının büyük önemi vardır. Bunun için de öğrenci, özel ders süresince takıldığı her noktayı eğitmenine sorabileceğinden emin olmalıdır. Aynı şekilde sorduğu sorulara tatmin edici cevap alabileceği noktasında da eğitmene güven önemlidir. Biz alanlarına hakim eğitmen kadromuzla öğrenciye bu güveni aşılamayı vaat ediyoruz. Verimli bir özel dersin ikinci ayırt edici noktası defalarca değindiğimiz üzere pratik çalışmalarıdır. Öğrenciye soru aşinalığı kazandıran bu çalışmalardır.

,Yine konuları özümsemek de verimli pratik çalışmalarla mümkündür. Merter özel derslerimizin ana odak noktalarından biri olan pratik çalışmalarımızda öğrencilerin müfredat konularına bakışını güçlendirme noktasında yoğun çaba gösteriyoruz. Pek çok ders için yapılan özel derslerin sonunda öğrencinin her dersten ihtiyacı olan her türlü bilgiyi kalıcı bir şekilde öğrenmesi amacıyla özel ders çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Uygun Fiyatlara Titiz ve Özenli Hizmet

Dinamik özel ders ekibi olarak aile bütçesini sarsmadan özel ders çalışmalarımızı yürütmek istiyoruz. Merter özel derslerimizde piyasa ortalamasının çok daha altında bir ücret tarifesiyle başarılı özel ders çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde okuyan ve bu üniversitelerden mezun olmuş genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

Özel ders çalışmalarını uzun yıllardır severek gerçekleştiren ekibimiz öğrenciler ile ders içi ve dışı her an irtibat halinde olup onların sorunlarını çözmede yardımcı olmaktadırlar. Ekibimiz öğrencilerle aynı dili konuşabilecek, onların ruh hallerini en iyi şekilde tahlil edebilecektir. Bu durum muhakkak ki Merter özel ders hizmetimizin kalitesinin artmasında önemli bir rol oynayacaktır. Siz de telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilir veya sitemizden özel ders talebinde bulunabilirsiniz.

HEMEN ÖZEL DERS ALRecommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

esenler özel dersmuhasebe özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın