İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN ÖZEL DERS

 In Eğitim Yazıları

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN ÖZEL DERS İLE EĞİTİM HAYATINA BİR ADIM ÖNDE BAŞLAMAK

ilkokul özel ders

ilkokul öğrencileri için özel ders

Eğitim öğretim hayatını sağlam temeller üzerine inşa etmek, insanın mutlu ve başarılı bir hayat yaşama noktasında attığı ilk adımdır. Bu temel hiç şüphesiz ilkokul evresinde oluşur. İlerleyen yıllarda zorluk derecesi artacak olan derslere karşı öğrencilerin bir sorun yaşamamasını sağlamak ilkokul öğrencileri için özel ders hizmetimizle mümkündür. Öğrencilerin, eğitim öğretim hayatlarının yapı taşını oluşturduğu bu dönemde, onların eğlenerek, keyif alarak öğrenmelerini sağlamak kolay bir değildir. Bunu yapmak bilgi, birikim ve empati gerektirir. Bu sebeple öğrencilik hayatını sürdüren, uzun yıllar boyunca ilkokul öğrencileriyle özel ders çalışması yapmış, hatta bu öğrencilerin ortaokul seviyesine geçişlerine tanıklık etmiş dinamik, genç ancak özel ders alanında bir o kadar tecrübeli eğitmen kadromuzla ilkokul öğrencileri için özel ders yapmakta, öğrencilerin dilinden anlayarak, onların sorunlarına ortak olarak en verimli çalışma metotlarını tespit ederek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli eğitmenlerimiz velilerin en büyük yardımcısı

İlkokul dönemi hem öğrenciler hem de veliler için zor bir dönemdir. Bu dönemde öğrenciler okul hayatlarını doğru yönlendirmekte büyük güçlükler yaşayabilecek, veliler de yoğun iş hayatları arasında çocuklarının derslerine yeterince vakit ayırmakta zorlanabileceklerdir. Dolayısıyla bu süreçte kaliteli bir eğitmenden sağlam bir destek almak gelecek adına öğrenciler ve veliler için büyük önem taşımaktadır. Biz de ilkokul öğrencileri için özel ders ile öğrencilerin derslerine yardımcı olmakla birlikte öğrencinin derslerine ilgisi, sınav başarıları gibi konular hakkında velilere gerekli bilgileri aktarmak ve onlarla ders içinde veya dışında her an irtibat halinde kalmak suretiyle çocuklarının öğretim hayatına hakim olmalarını sağlıyor, zorlu ilkokul sürecinin en doğru şekilde yürümesine yardımcı oluyoruz. Ekibimiz ilkokul öğrencileriyle defalarca çalışmış başarılı üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır. Bizim de ilkokul öğrencileri için özel ders ile en büyük amacımız sahip olduğumuz bilgi ve birikimden öğrencilerin ve velilerin istifade etmesini sağlamaktır. Hep birlikte öğrenci için en doğru eğitim öğretim hayatının planlamasını yapmaktır.

Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler alanında uzmanlaşmış geniş ekibimiz öğrencilerin derslere olan yaklaşımını olumlu yönde etkileyecektir. Ayrıca bu derslere ilişkin temellerin ilkokul döneminde atıldığını düşündüğümüzde öğrencinin, ilerleyen yıllarda ciddi sorunlar yaşamaması, bu olası zorlukların getireceği bıkkınlık, özgüven eksikliği olasılıklarını ortadan kaldırmak adına ilkokul öğrencileri için özel ders hizmetimizden faydalanmak son derece doğru bir tercih olacaktır.

Her an her yerde yanınızda

Okul hayatının başında olan öğrencilerin ders başarıları için emek harcarken bir yandan da vakitlerini kıymetli kullanabiliyor olmaları gerekir. Bu yaşlar öğrenciler için derslerle birlikte hayatı öğrenme yolunda da henüz yolun başıdır. Bu sebeple ilkokul öğrencileri için özel ders hizmetimizde her zaman olduğu gibi öğrencinin mutluluğunu, konforunu ve huzurunu merkeze koyarak hareket ediyoruz. İstanbul’un her bölgesinde özel ders veren dinamik ekibimiz, öğrencilerin başarıları için mesai harcamaktadır. Öğrencilerin merak duygusunu törpülemeden, bilakis derslere duydukları merakı arttırarak, dersleri öğrenciler için keyifli bir etkinlik, sosyalleşme aracı haline getirerek mutlu bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Öğrencilerin derslerine olan hakimiyetini arttırmak ve temel bilgilerini üst seviyeye çıkarmak için siz de ilkokul öğrencileri için özel dersten faydalanabilirsiniz. Böylelikle okul hayatının başındaki öğrenciler, ilerleyen yıllarda kendilerini bekleyen sınavlar için gerekli bilgileri kalıcı bir şekilde öğrenecektir. Derslerle ilgili yaşadıkları sorunlarda iletişime geçebilecekleri bir eğitmeni yanlarında bulacaklardır. Diğer taraftan, veliler çocuklarının ders başarıları ve derslere olan ilgisinin ne düzeyde olduğuyla ilgili her an güncel bilgilere sahip olacaktır. Çocuklarıyla olan iletişimlerini bu çerçevede geliştirebileceklerdir.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

matematik grup dersiüniversite öğrencileri için ders çalışma evi
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın