BİREBİR ÖZEL DERS ALINACAK KURUM VE KİŞİ SEÇİMİ

 In Eğitim Yazıları

BİREBİR ÖZEL DERS ALINACAK KURUM VE KİŞİ SEÇİMİ

birebir özel ders

birebir özel ders

Başarılı olmak, tüm insanların ortak hedefidir. Başarılı olmak güçlü olmayı beraberinde getirir. İçgüdüsel olarak her insan, güçlü olanın hayatta kalacağını bilir. Sosyal hayatta, eğitim ve iş hayatında başarıyı yakalamak sağlam bir temellendirmeyle zincirleme bir şekilde gelir. Eğitimde başarıyı sağlamak tek başına gerçekleştirilmesi zor bir süreçtir. Birebir özel ders ile başarılı olmayı hedeflediğiniz alanda ilerleyebilirsiniz. Çünkü alacağınız her birebir özel ders ile başarınızı bir adım yükseğe çıkarma şansına sahip olursunuz.

Başarıda Eğitmenin Önemi

Bir eğitmen ne kadar istekli, güvenilir, destekleyici ve teşvik edici, bilgili olursa eğitim ilişkisi kurduğu öğrenciler o kadar kendine güvenen ve başarıya yakın birer birey olurlar. Özel ders alacağınız eğitmenlerimizin sizin ihtiyacınız ve zamanınız doğrultusunda hazırlayacağı esnek çalışma programıyla istediğiniz alanda ilerleyebilirsiniz. Birebir özel derslerde dikkatinizi çeken öğretim teknikleriyle konuya ilginiz yoğunlaşır, sistemli çalışma yöntemleriyle bilgilerin yerleşikliği oluşturulur. Çok çeşitli sorularla geri-bildirimde bulunarak konuların pekişmesi sağlanır. Böylece yöneldiğiniz konuda edindiğiniz bilgiler ve yaptığınız çalışmalarla bu alanda başarılı olabilirsiniz.

İş ya da eğitim hayatında başarıyı yakalamak çalışmakla doğru orantılıdır. Alanınızla ilgili çalışmalarınız ne kadar artarsa sizi bekleyen başarı da o kadar yüksek olur. Fakat bu çalışmayı tek başınıza yapmak sizin çok fazla zamanınızı alarak süreci yavaşlatacaktır. Evet, tek başınıza başarmanız da mümkündür. Ancak sağlam bir destekle başarıya çok daha sistemli, kolay ve çabuk kavuşursunuz. Çünkü tek başınıza yapacağınız çalışmayı verimli bir sisteme oturtmak, bunun sağlam bir ölçme değerlendirmesini yapmak çok olası değildir. Oysa birebir özel derslerle oluşabilecek ufacık bir dikkat eksikliği bile gözden kaçmayacaktır.

Başarıya Giden Yol

Eğitimle ilgili çalışmalarda öğrencinin rolü önemlidir. Fakat öğrencinin rolünü şekillendiren eğitmendir. Birebir özel ders alacağınız eğitmenlerimiz çalışma şevkini, devamlılığını ve kalitesini arttırma niteliklerine sahiptir. Eğitmenlerimiz, derse olan ilginizi sürekli kılarak birebir özel ders saatlerinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlama konusunda uzmandır. Birebir yapacağınız bu çalışmalarla kuvvetli bir eğitmen – öğrenci ilişkisi kurulur. Bu güven temelli ilişki, yüksek başarı oranını beraberinde getirir. Hedeflediğiniz başarıyı gerçekleştirebilmeniz yolunda birebir özel ders eğitmenlerimiz en iyi yol arkadaşınız olacaktır.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

özel kurseğitim danışmanı
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın