DİNAMİK ÖZEL DERS NASIL ÇALIŞIR?

 In Eğitim Yazıları

DİNAMİK ÖZEL DERS NASIL ÇALIŞIR?

evde özel ders

evde özel ders

Dinamik Özel Ders, evde özel ders alanında tecrübeli, Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde öğrenim gören, iletişimi güçlü, özenle seçilmiş eğitmenlerden oluşmaktadır. Evde Özel ders alanındaki farkımız da tam bu noktada ortaya çıkıyor. Yalnızca Türkiye’nin en başarılı üniversitelilerini seçmiyoruz, aynı zamanda onları tecrübelerine göre ekibimize katıyoruz. İnternet üzerinden bu hizmeti veren birçok site her kullanıcıya üye olup, talep alma imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla teknik sorunlar dışında süreçte herhangi bir sorumlulukları bulunmamaktadır. Dinamik Özel Ders olarak eğitmenlerimize titizlikle seçip, veli ve öğrencilerimizle iletişimde kalarak sürecin takibini bizzat sağlıyoruz. Böylelikle veli ve öğrencilerimiz karşılarında istek ve şikayetlerini kolaylıkla iletip, hızlı sonuç alabilecekleri bir muhataba sahip oluyorlar.

Evde Özel Ders Alma Süreci Nasıl İşler?

Gerek internet sitemizde, gerek sosyal medya hesaplarımızda bizden ilk kez evde özel ders talep edecek velilerimize sade ve anlaşılır bir tanıtım oluşturmayı amaçlarız. Bu sebeple sitemizde ders almış veli ve öğrencilerimizin memnuniyet yorumlarına yer vermekteyiz. Ekibimiz kısmında da yalnızca referanslı ve memnuniyet kazanmış eğitmenlerimize profil oluşturmaktayız. Böylece internet sitemizi inceleyen bir veli hakkımızda net bir izlenime sahip olmaktadır. Evde özel ders almaya karar verildiğinde telefon numaralarımızdan veya hızlı iletişim formlarıyla talep oluşturulabilir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçip bir görüşme planlıyoruz. Öğrencimizin durumunu konuşarak bir yol haritası çizmenin yanında bütçenize en uygun ve en verimli programı beraber oluşturuyoruz. Tüm bunların ardından hem eğitmenimizin hem öğrencimizin müsaitliğine göre ders programımızı yaparak başlıyoruz. Dersler devam ederken de veli, öğrenci ve eğitmenimizle sürekli iletişimde olarak sürece dahil oluyoruz.

Türkiye’nin En Dinamik Ekibine Nasıl Katılabilirim?

Ekibimiz talepler doğrultusunda günden güne büyümektedir. Dinamik Özel Ders olarak titizlikle ekibimize yeni arkadaşlar katmaya devam etmekteyiz. Ekibimize katılıp evde özel ders vermek isteyen üniversiteli eğitmenlerin telefon numaralarımızı arayarak veya sitemizde bulunan ekibe katılım formunu doldurarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Yaş ve okuduğu üniversite gibi ön şartları sağlayan arkadaşlarımızla iletişime geçerek bir görüşme sağlıyoruz. Referans ve tecrübelerini inceledikten sonra listemize katıyoruz. Tarafımızdan yönlendirilen bir öğrenciyle evde özel ders yapıp olumlu referans aldığı takdirde de sitemizde profilini oluşturuyoruz.

 

HEMEN ÖZEL DERS AL 

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

özel ders almakbirebir özel ders
WhatsApp Whatsapp Bilgi Hattı için Tıklayın